Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[sprzedawca] "bogustempo"

ODPOWIEDZ
3.0 BMK 224KM

[sprzedawca] "bogustempo"

Post autor: 3.0 BMK 224KM » 24 paź 2012, 16:31

Panowie uważajcie na użytkownika bogustempo twierdził, ze ma dla mnie cześć do autka, jednak on i kasa wyparowała... Dalem się nabrać na paypal i nie mogę go wytropić. Także uważajcie!

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 06 lis 2012, 19:29 przez 3.0 BMK 224KM, łącznie zmieniany 2 razy.

imm3

Post autor: imm3 » 24 paź 2012, 19:27

Na tym forum to wyjątkowo dużo oszustów. Zamówiłem część od klubowicza i przyszłą uszkodzona. Użytkownik ma głęboko moją reklamację, nie odczytuje specjalnie moich wiadomości. A co najgorsze zero reakcji ze strony adminów.

Audi A7 3.0 BMK 224KM

Post autor: Audi A7 3.0 BMK 224KM » 24 paź 2012, 19:42

imm3 pisze:Na tym forum to wyjątkowo dużo oszustów. Zamówiłem część od klubowicza i przyszłą uszkodzona. Użytkownik ma głęboko moją reklamację, nie odczytuje specjalnie moich wiadomości. A co najgorsze zero reakcji ze strony adminów.
bo forum a6klub.pl to nie portal ogłoszeniowy :p
pozatym wielerazy było mówione aby podchodzić z ostrożnoscią do osób oferujących częsci i zawsze kupować za zaliczeniem pocztowym z możliwością otwarcia przy kurierze.

Neimad jak płaciłeś paypalem zgłoś reklamacje.

majuDJ
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 59
Rejestracja: 07 kwie 2008, 22:44
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: majuDJ » 24 paź 2012, 21:42

Transakcje róbcie za pomocą portalu allegro. Byście mieli podstawę do ściągnięcia kasy za pomocą policji lub E-sądu.

Kracy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 82
Rejestracja: 12 lut 2012, 09:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kracy » 26 paź 2012, 19:25

majuDJ pisze:Transakcje róbcie za pomocą portalu allegro. Byście mieli podstawę do ściągnięcia kasy za pomocą policji lub E-sądu.
Allegro tylko z odbiorem osobistym lub płatnością przy odbiorze (zawsze otwierajcie przesyłkę przy kurierze). Inaczej można trafić na słupa i kasa pójdzie w błoto

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga