Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ ACK 2.8 193 KM] mega problem prosze o jakies sugestie uszc

Silniki benzynowe
ODPOWIEDZ
raftor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 487
Rejestracja: 11 gru 2011, 11:47
Imię: Rafał
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDUD 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

[ ACK 2.8 193 KM] mega problem prosze o jakies sugestie uszc

Post autor: raftor » 07 paź 2012, 14:33

Witam

jetsem w trakcie wymiany uszczelek pod deklami , uszczelek napinaczy i zaslepek zrobiłem juz cała strone pasarzera ,

teraz zabralem sie za strone kierowcy i nie moge wyjac uszczelki metalowej z pod napinacza chyba zaczepiła sie na tej tulejce wystajacej z głowicy na ktorej ustawia sie napinacz , co mam zrobic probowąlem chyba juz wszystkiego ;/

macie jakies pomysły jestem juz mega wku.... bo potrzebne mia na jutro auto a teraz nie moge sie z tym uporac gumowa uszczelke wyjołem bez problemu a z ta metalowa menda walcze i walcze napinacz uniesiony równomiernie na 3 mm i nie moge jej wyjac rusza sie wn wszytskie strony ale nie chce sie wysunac proboje podwarzac ruszac ciagnac i nic siedzi i ma mnie w dupie ??

wiec POMOCY !

Kaszeszczuk
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 388
Rejestracja: 27 cze 2010, 10:15
Imię: Mi hał
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CNHA 190KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Automat
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Kaszeszczuk » 07 paź 2012, 20:03

Kolego spokojnie, ochłoń, nic na siłę. Już pewnie coś zjadłeś coś i ponów próbę:)
Też ostatnio wymieniałem, ja wziąłem leciutko podgiąłem obudowe rozrządu bo nie mogłem mocniej podnieść napinacza. I wyszła.

raftor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 487
Rejestracja: 11 gru 2011, 11:47
Imię: Rafał
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2012
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 CDUD 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: raftor » 07 paź 2012, 21:11

no to chyba ostatnia deska ratunku skreciłem napinacz moze gdzies sie zagieła ta uszczelka to przez noc niech sie wyprostuje i jutro po zajeciach podegne obudowe rozrządu i bede probowal to wyciagnac ale naprawde dozo nerwów mnie to kosztuje bo od wczoraj proboje to zrobic , teoretycznie trudniejsza strona pasarzera poszła mi łatwiej

dzikuje kolego za sugestie ja juz nawet skrecałem calos i odpalalem silnik zeby sie wałki przekreciły bo myslalem ze moze jakos łancuch sie ułozył niefortunnie

[ Dodano: 2012-10-08, 16:05 ]
udało sie wyciagnac tak jak mowiłes kolego podgiołem obudowe rozrzadu i poszlo juz wszytsko poskaldane mam nadzieje ze nie bedzie juz ciec , jeszcze musze zaslepki dokupic w ASO i powymieniac bo jedna wymieniłem na zaminennik to weszła jak w masło wiec chyba ja za mała zrobili

pozdrawiam idziekuje za sugestie ktora okazała sie nieoceniona:)

Awatar użytkownika
phpbb3 forum A6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1267
Rejestracja: 20 maja 2010, 19:37
Imię: Forum Audi
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: phpbb3 forum A6 » 08 paź 2012, 18:55

jak już powymieniałeś uszczelki to sprawdź jeszcze cały układ odprowadzania ciśnienia z komory zaworów tzn. odma i ezektor, bo to one mogą być przyczyną powstawania wycieków. u mnie po wymianie lało dalej, dopiero jak wyczyściłem odmę i wymieniłem ezektor nastąpiła poprawa

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga