Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[auto komis] Dmmotors Busko-Zdroj

ODPOWIEDZ
zły_andrzej
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2012, 16:03
Lokalizacja: Warszawa

[auto komis] Dmmotors Busko-Zdroj

Post autor: zły_andrzej » 06 paź 2012, 16:07

Szerokim łukiem omijajcie ten komis samochodowy. Auta w bardzo złym stanie. Po kupnie auto cały tydzień stało w warsztacie a koszty naprawy ok 1500zł. Dopiero po rozebraniu wielu elementów auta okazało się co było kombinowane w środku.
ODRADZAM ten komis aby nikt się już nie dał nabrać jakie to auta są sprawne i piękne.

mario6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 63
Rejestracja: 04 paź 2012, 21:09
Lokalizacja: kraków

Post autor: mario6 » 08 gru 2012, 21:06

Potwierdzam opinie autora na temat tego komisu. Raz tam byłem i to co zobaczyłem wołało o pomstę... Opis z aukcji to tradycyjne "stan idealny itp..." po oględzinach i stacji diagnostycznej okazało się, że auto miało dzwona porządnego z przodu a olej wyciekał z wszystkiego co z czasem mogłoby stracić szczelność (zero serwisowania) w środku samochód poniszczony jakby świniaki woził <zalamka> .

Powiem szczerze, że jak dla właściciela tego komisu takie auto jest w stanie idealnym to powinien się rozpędzić i [usunieto] Ja miałem nawet blisko do tego komisu więc sie aż tak nie [usunieto]. ale jak ktoś tam zachęcony opisami o stanie idealnym przyjedzie z nad morza i zobaczy auto to temu pajacowi color=red] [usunieto][/color] \ <cwaniak> .



Przypominam, że ten komis posiada na placu własny mini warsztacik do kręcenia liczników i maskowania min... <stres> kto pojedzie ten zobaczy ;) <stres>
Ostatnio zmieniony 08 gru 2012, 23:28 przez mario6, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga