Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Taśma A6C5 FL Jakie przewody powinny z niej wychodzić?

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
neever
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 84
Rejestracja: 04 lut 2012, 04:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Taśma A6C5 FL Jakie przewody powinny z niej wychodzić?

Post autor: neever » 23 wrz 2012, 17:24

Witam! Nie działa mi klakson oraz multifunkcja w kierownicy. Airbag działa prawidłowo. Taśmę mam AC i z tego co się dowiedziałem w serwisie powinna być AG. Błędy w module kierownicy to:

01426 - Controls in Steering Wheel (E221)

Teraz pytanie: Jakie przewody powinny wychodzić z taśmy? U mnie są 2 kostki. Jedna od airbagu(żółta kostka - 2 przewody) i druga od reszty (czarna kostka i również 2 przewody) Znalazłem na ebay taśmę AG tyle że z niej coś jeszcze wychodzi. Teraz nie wiem czy u mnie brakuje jakiegoś kabelka czy taśmę muszę wymienić? (data na mojej taśmie to 06.2001 a auto z 2003) Z tego co mi wiadomo AC była produkowana do 2001, a AG od 2002.

Foto taśmy AG znalezionej na ebay:
Obrazek

Lub jeśli ktoś z klubowiczy posiadających C5 FL z multifunkcją mógłby zdjąć u siebie poduchę i sprawdzić jaką ma taśmę (numer) oraz ile z niej przewodów i jakich wychodzi to byłbym wdzięczny. Mile widziane foto tego elementu jeśli ktoś ma taką możliwość.

Pytam bo w ciemno wydawać kilka stówek nie jest miłe jak i tak nie wiadomo czy pomoże.

Z góry dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
neever
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 84
Rejestracja: 04 lut 2012, 04:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: neever » 23 wrz 2012, 20:02

Dzęki za odpowiedz kolego. A możesz mi jeszcze jakie przewody powinny wychodzić i z jakich kostek z tej taśmy?
Czy ta taśma: 1J09596654AG (klik) będzie odpowiednia pod multi? Oraz czym się różni AG od AC? Jeszcze jedno pyt: Czy klakson jest podłączony pod moduł w kierownicy i z niego idzie sygnał czy musi być osobny przewod z taśmy?

Awatar użytkownika
neever
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 84
Rejestracja: 04 lut 2012, 04:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: neever » 24 wrz 2012, 22:03

Nie działa mi od początku jak kupiłem auto, ani multi ani klakson. Części napewno są ORI (oprócz taśmy tzn. taśma ORI ale chyba nie z mojego audi), nikt tego nie dokładał (sprawdzone w serwisie po VIN - wyszło że to auto z fabryki wyjechało z kierą multi) przez vaga się łączy z modułem kierownicy, z vaga robiąc test radio reaguje, taśmę ktoś przedemną zmieniał na 100%(jest podpisana jakimś pisakiem) poza tym w serwisie mi powiedzieli że powinna być AG a aktualnie siedzi tam AC. I w vagu - grupa 16 -jest błąd komuniakcji ze sterownikiem w kierownicy.

Tak to wygląda. Dlatego domyślam się że winna będzie taśma ale na 100 proc nie jestem pewien.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga