Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z komputerem

Elektryka
ODPOWIEDZ
bronu*
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:30
Lokalizacja: Chorzów

Problem z komputerem

Post autor: bronu* » 06 wrz 2012, 22:28

Wczoraj kupiłem swoje audi. Przebieg podobno 170000 chociaż od razu wiadomo, że pewnie ma z 300000 . W miejscu gdzie zazwyczaj pokazywany jest przebieg i ilość przejechanych km od ostatniego tankowania wyświetlił się napis "dEF". I środkowy ekran w połowie nie działa ale zdążyłem się zorientować co i jak z nim. Drugi problem jest taki, że gdy odpalam auto czasami nie mogę włączyć świateł(mijania), kierunkowskazów i wycieraczek. :( Z góry dziękuje za pomoc <okok>

[ Dodano: 2012-09-06, 23:09 ]
Zapomniałem napisać, że po otwarciu drzwi kierowcy lub pasażera(przód) oświetlenie wnętrza zaczyna migać :| gdy otworze również tylne drzwi problemu nie ma <uoee> nie wiem co jest z tym autem :(

Awatar użytkownika
Zagór
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1236
Rejestracja: 03 mar 2011, 15:17
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T APU 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Zagór » 07 wrz 2012, 10:34

Uwalony wsad zegarów (def), i do tego uwalony wyświetlacz (1/2 nie działa), da się to naprawić :)
Wsad trzeba załadować od nowa, LCD wymienic - szukaj "wymiana LCD FIS"

Awatar użytkownika
neever
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 84
Rejestracja: 04 lut 2012, 04:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: neever » 09 wrz 2012, 12:09

To z drzwiami mam podobne objawy co ty tylko że z prawymi tylnymi. A lampki w drzwiach ci świecą po orwarciu? Nad nogami lampka świeci? Fis pokazuje otwarte drzwi?

U siebie narazie wykluczyłem mikrostyk.

bronu*
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:30
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: bronu* » 09 wrz 2012, 21:30

Zagór pisze:Uwalony wsad zegarów (def), i do tego uwalony wyświetlacz (1/2 nie działa), da się to naprawić :)
Wsad trzeba załadować od nowa, LCD wymienic - szukaj "wymiana LCD FIS"
Uwalony wsad tzn. :> ? Wtyczka nie jest podłączona ? A co do LCD patrzałem ajuż na allegro nie jest źle jeśli chodzi o kupno i wymianę. <okok>



neever pisze:To z drzwiami mam podobne objawy co ty tylko że z prawymi tylnymi. A lampki w drzwiach ci świecą po orwarciu? Nad nogami lampka świeci? Fis pokazuje otwarte drzwi?

U siebie narazie wykluczyłem mikrostyk.
Co do "lampek w drzwiach" o które Ci chodzi :) o oświetlenie klamki/popielniczki czy o czerwone lampki które świecą po otwarciu?(u mnie po otwarciu cały czas migają)

A co do tego migania oświetlenia to zauważyłem, że przy otwarciu drzwi pasażera miganie się pojawia ale po chwili ustaje i świecą normalnie :|

Awatar użytkownika
neever
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 84
Rejestracja: 04 lut 2012, 04:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: neever » 09 wrz 2012, 21:57

bronu* pisze: Co do "lampek w drzwiach" o które Ci chodzi :) o oświetlenie klamki/popielniczki czy o czerwone lampki które świecą po otwarciu?(u mnie po otwarciu cały czas migają)

A co do tego migania oświetlenia to zauważyłem, że przy otwarciu drzwi pasażera miganie się pojawia ale po chwili ustaje i świecą normalnie :|
Lampki w drzwiach czyli: Czerwona z boku drzwi - pod zamkiem oraz biała pod drzwiami. ÂŚwiecą ci czy nie? Lampka nad nogami po otwarciu drzwi świeci czy nie? Klamka i popielniczki to nie zależą od zamków.

Oraz chodziło mi oświetlenie wnętrza w podsufitce (przód oraz tył). Czy po odpaleniu silnika na otwartych drzwiach ci miga oświetlenie?

bronu*
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:30
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: bronu* » 10 wrz 2012, 22:16

Co do oświetlenia po wymianie akumulatora wszystko ustało jak również napis def zniknął i pojawił się przebieg :) Wyświetla 186000 xd ale pewnie ma z 300000 +. :) Ale i tak jestem zadowolony :D

Awatar użytkownika
Zagór
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1236
Rejestracja: 03 mar 2011, 15:17
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T APU 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Zagór » 12 wrz 2012, 08:41

Zegary miały twardy reset, i udało się załadować soft.
Myślałem że to sprawdziłeś :), bo pierwsze co to trzeba wytargać bezpiecznik od zegarów i sprawdzić co po restarcie się wydaży :)
No to problem z głowy :)

Awatar użytkownika
neever
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 84
Rejestracja: 04 lut 2012, 04:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: neever » 12 wrz 2012, 23:45

bronu* pisze:Co do oświetlenia po wymianie akumulatora wszystko ustało jak również napis def zniknął i pojawił się przebieg :) Wyświetla 186000 xd ale pewnie ma z 300000 +. :) Ale i tak jestem zadowolony :D
A drzwi również działaja tak jak powinny?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga