Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Piszczący silnik w el. szybie.

Elektryka
ODPOWIEDZ
hugosanczez
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 46
Rejestracja: 20 mar 2012, 19:48
Lokalizacja: slask

Piszczący silnik w el. szybie.

Post autor: hugosanczez » 19 lip 2012, 20:12

Witam . mam problem z elektryczna szyba! Rozbieralem silniczek bo strasznie w nim piszczalo po nasmarowaniu jakos sie uspokoilo ale... po zalozeniu do drzwi kierunki chodza odwrotnie i nie dziala automatyczne opuszczanie czy ktos wie gdzie sie moglem pomylic?? wtyczki nie mozna odwrotnie podlaczyc a silniczka tez sie nie da inaczej przykrecic
Ostatnio zmieniony 22 lip 2012, 19:06 przez hugosanczez, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mariusz-MN
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 296
Rejestracja: 29 gru 2008, 23:15
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mariusz-MN » 19 lip 2012, 23:13

Weź odłącz klemę minusową od akumulatora a potem zaprogramuj szyby według tej instrukcji:
viewtopic.php?t=35152
A co do piszczenia to nie silniczek tylko prowadnica zazwyczaj piszczy albo zaczyna sie konczyc slizg (czesta dolegliwosc w A6)
A6 Avant 2.5 TDI S-line
Skóra, Xenony, Parktronic, DAY-LED'y, CB, NAVI, Podgrzewane fotele ...

hugosanczez
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 46
Rejestracja: 20 mar 2012, 19:48
Lokalizacja: slask

Post autor: hugosanczez » 20 lip 2012, 15:24

odlaczylem kleme minusowa i dalej jest to samo nie mozna dalej zaprogramowac szyby a co gorsze kierunki tez dalej odwrotnie dzialaja:( i to byl silniczek bo jak go odkrecilem od linki i calej reszty to sam piszczal od siebie, tez w to nie wierzylem ale naq fakcie :)

Audiowizulany
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 51
Rejestracja: 28 lut 2012, 19:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Audiowizulany » 09 lis 2012, 19:16

Panowie, a u mnie trochę inaczej.
Tylne szyby działają masakrycznie a w zasadzie wogóle nie działają. Jak opuszczę którąś z nich to już się nie podniesie tak jakby na silniczku był za duży opór albo się kończył "ślizg" o którym wspomniał kolega wyżej choć sam nie wiem co to dokładnie jest. Jakby ktoś mógł wyjaśnić to będę wdzięczny. Tak czy siak jak już się opuści(powiedzmy, że ktoś przpadkowo nacisnął) to trzeba złapąć tą szybe w ręce i ciągnąć do góry naciskając przycisk a i tak nawet czasami nie zadziała bo jak się ciągnie i naciska to szyba "protestuje" i ciągnie z werwą w dół. Ogólnie rzecz biorąc bardzo proszę o podpowiedź, którą część trzeba wymienić a raczej części ;) i ew. Jej nr.
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

klaj303
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2012, 20:59
Lokalizacja: koscierzyna,gdynia,pomorskie

Post autor: klaj303 » 09 lis 2012, 21:22

a ja Panowie mam taki problem,szyby mi sie same otwieraja i auto zreszta tez ,rano wychodze ,atu niespodzianka wszystkie szyby i drzwi otwarte i niestety mokro,myslalem ze przypadkiem wcisnolem,ale niestety nie:( Dzis jadac do pracy centralny zanykal i otwieral(jakby bagaznik)i oswietlenie sie zapalalo wew.Ma ktos pojecie co to moze byc?

nexuss
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2010, 10:24
Lokalizacja: Cardiff

Post autor: nexuss » 25 lis 2012, 15:15

Audiowizualny, tutaj opisałem przypadłości z szybami w mojej A6 link
Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, znajdź kogoś kto o tym nie wie, przyjdzie i to zrobi ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga