Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Warsztat] EChM-Zakopane ul.Kasprowicza 36

ODPOWIEDZ
Dżaga_Nike
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 09 lut 2012, 18:59
Lokalizacja: Łódź

[Warsztat] EChM-Zakopane ul.Kasprowicza 36

Post autor: Dżaga_Nike » 07 mar 2012, 20:54

Parę dni w Zakopanem, w czwartek szlag trafił pompę wspomagania, najbliżej warsztat Pana Edwarda Chyc-Magdzin ul. Kasprowicza 36 Zakopane. Ile zapewnieĂą o chęci pomocy, planowany powrót do ÂŁodzi niedziela po południu. I wielka katastrofa w sobotę informacja, że auta do pon nie odbiorę, znajomi i ja jakoś to przetrwaliśmy nie planowana doba więcej. Poniedziałek południe odbieram auto, zapewnienia że pompa jest fabrycznie nowa papiery od TRW, zapłaciłem za usługę nie mało. Gdy poprosiłem o gwarancję i dowód zakupu w razie reklamacji, stwierdzenie że dostanę na maila. I to by było na tyle. W drodze powrotnej już pod krakowem poczułem, że coś jest nie tak. I jakież moje zdziwienie gdy już we wtorek u znajomego mechanika po zdjęciu osłon okazało się, iż pompa już delikatnie wyje i nieudolnie zregenerowana. Oszust i krętacz.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2012, 17:56 przez Dżaga_Nike, łącznie zmieniany 2 razy.
Ride Or Die

Dżaga_Nike
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 09 lut 2012, 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Dżaga_Nike » 07 kwie 2012, 16:11

Dobrze że w koĂącu udało mi się od niego wydębić fakturę za wykonaną usługę, i wiem tyle że pompa była regenerowana w Bukowinie TatrzaĂąskiej ale jak coś się z nią stanie, a stanie się napewno to w sumie nie mam podstaw do reklamacji w Bukowinie tylko u tego typa, a nie sądzę by chciało mi się znów mieć z nim doczynienia. :|
Ride Or Die

Dżaga_Nike
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 73
Rejestracja: 09 lut 2012, 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Dżaga_Nike » 12 kwie 2012, 22:34

A co mam zrobić? powiedział że zakładał nową, dopiero w ÂŁodzi doszedłem co i jak, a teraz bym musiał gnać do zakopca i podważać jego słowa, bo teraz twierdzi iż mówił o regeneracji na co bym wtedy się nie zgodził. ( szczególnie że tak nieudolnej). Byłem w czarnej d.... i musiałem natychmiast wracać do domu, znajomy z Zakopca mojego kolegi nie mógł mi pomóc bo miał za dużo roboty, nawet nikogo nie polecił i trafiłem do niego i cóż pełne szambo. Dobrze że wywalczyłem fakturę za usługę.
Ride Or Die

lukeas
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 31 mar 2012, 14:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: lukeas » 16 kwie 2012, 21:10

dlatego mam assistance full opcja za 180 zl rocznie i mam spokoj
- mialem raz taka sytuacje passatem, padl mi pompowtryskiwacz 300 km od domu ! - kolesie przyjchali laweta zabrali auto do mojego miasta a mnie podeslano autko zastepcze ... i wszystko za 180 zł :)

Kracy
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 82
Rejestracja: 12 lut 2012, 09:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kracy » 18 kwie 2012, 20:18

Pisi pisze:lukeas, podaj namiar na firme gdzie to masz wykupione
Ja mam w mBanku, nazywa się chba mdirect. Jest to dodatkowa opcja do OC, za 8 lat jazdy i i dwie stłuczki w tym czasie naliczyli mi chyba siedmedziesiąt parę złotych składki za oc, chyba 7 zł za ochronę prawną (do 10tys zł) i Assitance na Europe za chyba 15zł - oczywiście są to składki miesięczne.
Może nie jest to najmniej ale jak na Warszawę to tanio.

lukeas
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 11
Rejestracja: 31 mar 2012, 14:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: lukeas » 19 kwie 2012, 17:34

ja mam w GENERALI razem z ubezpieczeniem auta - nazywa sie to ASSISTANCE LUX

"Wariant Lux to ubezpieczenia assiatance, które obejmuje ochroną między innymi na terenie Polski oraz większości krajów europejskich. Kraje na terenie których prowadzone są działania wojenne są wykluczone z terytorium w którym ubezpieczenie chroni ubezpieczonego. Zdarzenia objęte ochroną to miedzy innymi wypadki, awarie, kradzieże, wypadki losowe oraz nieszczęśliwe zdarzenia w miejscu zamieszkania. Suma ubezpieczenia jakie określił ubezpieczyciel na jedno zdarzenie to 45 tysięcy złotych ( w okresie trwania umowy można zgłosić tylko pięć szkód). Wariant ten obejmuje świadczenia zawarte w dwóch wcześniejszych wariantach, a także:

Udzielenie informacji potrzebnych w przypadku wyjazdu za granicę .
Udzielenie informacji o rekomendowanych wypożyczaniach pojazdów.
Przekazanie informacji bliskiej osobie.
Poszukiwanie ubezpieczonego przez media (w przypadku nieszczęśliwych zajść w miejscu zamieszkania ubezpieczonego).
Odwiezienie zwierząt.
Zorganizowanie pojazdu zastępczego.
Odbiór pojazdu ubezpieczonego z miejsca naprawy.
Dostarczenie oraz montaż łaĂącuchów na koła w przypadku gdy nastąpi taka konieczność.
Zorganizowanie specjalistycznej pomocy na autostradzie.
Pożyczka w przypadku utraty bagażu.
Opłacenie naprawy pojazdu.
Przesyłka części zamiennych.
Legalne złomowanie pojazdu.
Pomoc w wypełnianiu deklaracji wypadku oraz innych formalnościach.
Pomoc w otrzymaniu dokumentów zastępczych.
Założenie kaucji, honorarium prawnika, pomoc prawna.
Informacja o najbliższym lekarzu, transport medyczny, badania i zabiegi ambulatoryjne hospitalizacja oraz dostarczenie lekarstw.
Zorganizowanie wizyty osoby bliskiej.
Transport zwłok lub pokrycie kosztów pogrzebu.
"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga