Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ APS 2.4 165 KM] Rozrusznik.

Silniki benzynowe
ODPOWIEDZ
pksobon
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 14 maja 2011, 21:10
Lokalizacja: Radom

[ APS 2.4 165 KM] Rozrusznik.

Post autor: pksobon » 28 paź 2011, 17:04

Witam.
Ostatnio miałem poważne problemy z samochodem, chrzaniło się w zasadzie wszystko, przepustnica, obecne byłe spore wycieki oleju, co mogło to tylko się z autem działo. Podczas napraw i prób odpalania umarł rozrusznik (rozrusznik był już dwa razy regenerowany, ostatnio znowu obumierał, więc i tak była niezbędne jakaś regeneracja lub wymiana).

Teraz problem z zakupem. Nowy raczej nie wchodzi w grę (samochód nie jest potrzebny już tak jak dawniej i prawdopodobnie po wszelkich naprawach zostanie wystawiony na sprzedaż), więc szukałbym raczej sprawnych używek, ale niestety laik ze mnie straszny i nie wiem, który będzie pasował do mojego silnika (APS 2.4 165 KM automat) oraz po czym wybierać w miarę sprawny (kupowałbym na allegro, bo w Radomiu to niestety chcą zdecydowanie za dużo).

Jeśli ktoś może mi doradzić, którą z aukcji mogę się zainteresować... Byłbym naprawdę wdzięczny. Pozdrawiam.

A6 C5 Rozrusznik 2.4 165KM

Głównie chodzi o dopasowanie do kodu silnika APS, a także o jakieś naprowadzenia, który się nadaje, a który nie. Byłbym wdzięczny za jakąś pomoc, jakieś nakierowanie.
Pozdrawiam,
--
Piotr Krzysztof Soboń

Awatar użytkownika
marek [a6]
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 503
Rejestracja: 25 mar 2009, 21:22
Imię: Marek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Post autor: marek [a6] » 28 paź 2011, 20:20

witam . tu kolego masz nowy do ciebie http://www.iparts.pl/czesc/rozrusznik,0 ... 36471.html . a tu z allegro używka http://moto.allegro.pl/rozrusznik-bosch ... 82147.html . pozdro
tylko quatrro !!!

Grzegorz1978
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 26
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:53
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grzegorz1978 » 31 paź 2011, 09:34

możesz poszukać też po numerach oryginału. pasujący, nowy masz tutaj - rozrusznik audi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga