Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[C4 2,0] problem zodpalaniem

Silniki benzynowe
ODPOWIEDZ
maniek@
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 04 paź 2008, 17:37
Lokalizacja: śląsk

[C4 2,0] problem zodpalaniem

Post autor: maniek@ » 04 paź 2008, 17:51

Witam
Mam c4 20. benz+LPG silnik AAD pełny wtrysk.Mam problem z odpalaniem na zimnym lub ciepłym.zawsze odpali ,ale długo trzeba kręcić .Zmieniłem świece przewodyWN i nic.Mówią że to rozdzielacz wtrysków ale niewiem czy napewno. co o tym sądzicie? Proszę o pomoc.
_________________


Uzywaj tagow
Ostatnio zmieniony 04 paź 2008, 18:33 przez maniek@, łącznie zmieniany 1 raz.
maniek

maniek@
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 04 paź 2008, 17:37
Lokalizacja: śląsk

Post autor: maniek@ » 04 paź 2008, 18:11

ciężko odpala na benzynie i na gazie z czym na gazie tylko gdy jest ciepły ale i tak długo trzeba kręcić . tak go kupilem.żeby odpalił z pierwszego to musi być całkiem zimny tj.rano
maniek

macieja910

Post autor: macieja910 » 04 paź 2008, 18:32

maniek@ a moze czujnik temperatury??? Podane przez ciebie objawy sa bardzo podobne

maniek@
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 04 paź 2008, 17:37
Lokalizacja: śląsk

Post autor: maniek@ » 04 paź 2008, 18:42

myślałem i o tym oddałem go nawet do warsztatow-2 razy nic nie pomogli powiedzieli że są ok. zasugerował rozdzielacz wtrysków może jest niesprawny.chcę go kupić ale ciężko jest go znależć w mojej okolicy. może da sie go naprawić :?:

[ Dodano: 2008-11-09, 17:39 ]
problem z odpalaniem rozwiązany,a mianowicie brak zaworu odcinającego dopływ gasu między zbiornikiem a parownikiem[zawór zintegrowany z filtrem].Zawór odcinał gas tyko na butli a pozostalości z przewodów wpływały do kolektora ssącego twożąc mieszankę trudno palną.Na parowniku też jest zawór ale widać przepuszczał a ten którego niebyło jest niezbędnyi obowiązkowy nawet dla bezpieczeństwa w tej instalacji
Jest to silnik z mech. wtryskiem i sekwęcja jest wykluczona. koszt zaworu z montarzem to 80pln i pięknie pali
maniek

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga