Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5 Avant] Uszkodzone radio audi concert

Car Audio
ODPOWIEDZ
scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

[ A6 C5 Avant] Uszkodzone radio audi concert

Post autor: scaraab » 12 sie 2011, 15:41

Otóż mam problem z radiem fabrycznym. W zależności od temperatury działa lub nie cd: jak jest chłodno to czyta gra i jest o.k. Jak się tapicerka nieco rozgrzeje to płyta idzie, licznik czasu nagrania idzie a nie ma dźwięku co najwyżej pojedyncze trzaski. Z czasem jak klima schłodzi wnętrze auta i tapicerki to zaczyna działać. Brak błedów. Radio gra i odbiera jak należy. Ta zależność od temperatury to moja obserwacja ale ponieważ usterka jest od 2 dni to może nie mieć znaczenia... Miał ktoś taki przypadek czy po prostu uderzać do elektronika?
Podawanie wypłaty w wartości brutto
To jak podawanie długości członka razem z długością kręgosłupa...

majster_klepka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 76
Rejestracja: 20 maja 2010, 20:57
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: majster_klepka » 16 sie 2011, 15:41

Może powoli padać Ci laser albo inna część napędu CD. najlepiej udaj się do mechanika to Ci to zdiagnozuje. Jak będziesz chciał to mam namiar na gościa, który w okolicach Wrocławia działa z radiami audi.

Awatar użytkownika
tomala811
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 8
Rejestracja: 14 cze 2011, 19:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: tomala811 » 08 wrz 2011, 19:11

Mam podobny problem, z concert II tyle że gra dobrze na rozgrzanym , czasem się wyłancza ,jak jest auto zimne albo dłużej postoi to się wyłancza co chwile nie da radę słuchać do czasu nagrzania . Słyszałem ,że to procesor , ale gdzie to naprawiać nie wiem ? Może ktoś podpowie?

scaraab
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 147
Rejestracja: 21 paź 2010, 12:44
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: scaraab » 17 lis 2011, 20:16

Podbijam swój topic... Otóż CD zupełnie przestał grać. Licznik idzie, płyta się kręci a dźwięku ni hu hu... Radio odbiera wyśmienicie. Czy ktoś przegryzł się już z tematem? Proszę o podpowiedź! Czy znacie kogoś naprawiającego tego typu rzeczy w okol. Krakowa?

Edit: radio z CD naprawione. W moim przypadku brak było uszkodzeń. Prawdopodobnie nie stykało któreś połączenie kabel-płyta. Elektronik rozebrał radio przejrzał pod lupą brak było śladów jakiejkolwiek awarii. Pomierzył miernikiem co mógł - nic... Więc złożył włączył i zaczęło działać... <brawo> Więc rozłożył przeczyścił wszystkie styki, poprawił to co wydawało mu się podejrzane na lutach i oddał mi. Gra jak nowe. <radocha> Jeśli coś będzie nie tak to pewnie napiszę. Może jak materiał pracuje w różnych temperaturach to raz stykało raz nie. Wilgotność niewielka korozja na złączach... Trudno powiedzieć.
Podawanie wypłaty w wartości brutto
To jak podawanie długości członka razem z długością kręgosłupa...

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga