Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[naviservis] Jendrzejow

ODPOWIEDZ
gregor26
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 205
Rejestracja: 04 maja 2008, 15:42
Lokalizacja: Bergen,szczecin

[naviservis] Jendrzejow

Post autor: gregor26 » 03 cze 2011, 21:30

nie polecam tych ludzi,mialem z nimi przygode zwiazana z dolozeniem wejscia F-BASS do MMi.Wyslalem im moj sterownik kurierem ktory sam wymontowalem i zapakowalem dokladnie.A oni stwierdzili ze sterownik jest uszkodzony i musze zaplacic dodatkowe 400zl.ale bylem zly-no ale co zaplacilem!!! :[ czekalem na sterownik 1,5 tygoidnia,no i wkoncu doszedl.zabralem sie za montarz i kodowanie.i lipa wyslali mi sterownik z softem od a8!!! :[
zadzwonilem do nich i im mowie co jest grane,a oni mi mowia ze styerownik bedzie dzialal normalnie tylko nie bede mial wizualizacyjnej klimy na MMi.wybuchlem smiechem i mowie co jest z panem wyslalem wam sterownik 4f0 a dostaje 4E0.no i mowi zebym odeslal i wysla dobry.czekalem znowu 1,5 tyg i wiecie co sie stalo????????????Znowu mi wyslali sterownik od audi a8 czyli 4E0.pomyslalem to jakas masakra!!!!!!!!!!!!!!
Zadzwonilem tam i sie pytam czy jestescie profesjonalna firma???i chce rozmawiac z kierownikiem!!!powiedzieli ze nie dostane nr tel do kierownika...i powioedzieli ze do mnie oddzwonia.zadzwonili do mnie po paru godzinach i kazali znowu odeslac sterownik.masakra!!!!! <wnerw> <wnerw> <wnerw>
odeslalem.byl poniedzialem a w sobote mialem wyjazd.powiedzieli ze dojdzie napewno.czekam jest czwartek-postanowilem zadzwonic i mowia ze juz poszlo 2 dni temu a kurier idzie 1 dzien.zapytalem o nr nadania kuriera...podali mi i weszlem na strone DPD polska i wpisalem w wyszukiwarke paczek nr nadania!!!i sie tak wkorwi......... <wnerw> <wnerw> <wnerw> ze masakra.ja mieszkam na pomoprzu a oni mi wyslali paczke do jarocina 350 km odemnie!!!!!!!!!!!!!
zadzwonilem do nich a oni sie tlumacza ze zaszla jakas pomylka,ja pierdziu i dali mi namiary na goscia i ze mam sie z nim dogadac!!powiedzialem na koniec ze nie chce miec z wami nigdy nic wspolnego i sie rozlaczylem.wiecie ze musialem jechac 350km po ten sterownik bo gosc nie mial czasu zeby mi go odrazu wyslac a wyjadz w sobote!!!!!

NIE POLECAM TEGO WARSZTATU NAVISERVIS Z JENDRZEJOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
duzo zrobione i juz prawie nie ma co robic......

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga