Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] MMI niedziala!!!!

Car Audio
ODPOWIEDZ
greg176
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 08 gru 2010, 14:18
Lokalizacja: podkarpacie

[A6 C6] MMI niedziala!!!!

Post autor: greg176 » 14 gru 2010, 21:02

Witam mam "maly" problem z mmi w moim a6 avant c6 ,otoz niewiedziec czemu pewnego dnia poprostu przestalo dzialac jedyne co sie pokazuje na wyswietlaczu to logo audi i nic wiecej .... cokolwiek bym wciskal nic!!!!! bez zmian .Gadalem z jednym znachorem i on mowi ze to wyswietlacz (i podal mi numer czesci ;4 F0 919603 albo 8T0 919603C) jakos niechce mi sie wto wierzyc bo gdyby to byl wyswietlacz to chyba wogole by sie nie wlaczal conie ...
jak myslicie moze juz mial ktos taki problem ???


Jeszcze jedno pytanie (niewiem moze juz bylo gdzies na forum ale nie znalazlem) posiadam VAG COM 409.1 czy taki kabelek bedzie pasowac do mojego autka (a6 C6) a skoro tak to gdzie jest wtyczka zeby ten kabel podlaczyc????

PROSZE O POMOC

Z GORY DZIEKI I POZDRAWIAM

Nazywaj poprawnie tematy zgodnie z Regulaminem stosując TAGI!
Poprawiłem!
Ostatnio zmieniony 15 gru 2010, 19:41 przez greg176, łącznie zmieniany 1 raz.

tmr
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 770
Rejestracja: 03 gru 2008, 22:44
Imię: Forum Audi
Moje auto: S6 C6
Rocznik: 2008
Nadwozie: Avant
Silnik: 4.2 326KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Multitronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Konin/wlkp
Kontakt:

Post autor: tmr » 14 gru 2010, 23:22

greg176 pisze:on mowi ze to wyswietlacz
Ja myślę że facet powiedział że "to NIE wyświetlacz"... :)
... bo tak jak sam dedukujesz - wyświetlacz jest pewnie ostatnią chorą rzeczą w Twoim MMI.
I tak jak sam dedukujesz - powinieneś zacząć od podpięcia kompa do wstępnego namierzenia usterki.
pozdr
Wykonane mody :) :
C6:
- lustreko fotochrom
- bixenony (+AFS) z poziomowaniem i zmywaniem, LED
- MMI High, Navi, BT, TV, DVD, AMI
- elektryczne stołki
- parktronic plus
- ogrzewanie postojowe
- ori kamerka cofania
- TPMS

C7:
- ori kamerka, ori hak

greg176
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 08 gru 2010, 14:18
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: greg176 » 15 gru 2010, 09:25

Ok podjade dzis do serisu i zapytam co to moze byc , swoja droga po wyslaniu tego posta znalazlem podobny temat na forum , i mysle ze ta usterka spowodowana jest peknietym wezykiem od spryskiwacza tylnej szyby czyli woda woda woda ..... tak czy inaczej dzieki za pomoc aaaa i sorrki za zle umieszczenie tematu dla moderatorow ;-)


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ceemack
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 187
Rejestracja: 26 sie 2008, 05:50
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: ceemack » 15 gru 2010, 13:48

greg176 pisze:Ok podjade dzis do serisu i zapytam co to moze byc , swoja droga po wyslaniu tego posta znalazlem podobny temat na forum , i mysle ze ta usterka spowodowana jest peknietym wezykiem od spryskiwacza tylnej szyby czyli woda woda woda ..... tak czy inaczej dzieki za pomoc aaaa i sorrki za zle umieszczenie tematu dla moderatorow ;-)


Pozdrawiam
widząc że masz avanta stawiabym na pekniety wezyk od sprysku tylnej szybyktory narobił ci bigosu, ja bym juz dawno na twoim miejscu zaczął od wyciagniecia i suszenia gratów moze co s sie da jeszce uratowac, bo urzadzenia sa tak spiete ze jak jedno padnie to nic nie działa, a żeby znalezc uszkodzony sprzet musisz kupic kabel swiatłowodowy z aso i wykluczając po kolei urządzenia zapetlac instalacje - tak czytalem swego czasu na jednym z for
AUDI RULES

bob budowniczy

Post autor: bob budowniczy » 22 gru 2010, 17:09

petle swiatłowodową mozesz kupic na allegro -----> http://allegro.pl/petla-swiatlowodowa-a ... 29589.html
za 50 zł + przesylka , lub wersja 0 zł -------> wypinanie każdej wtyczki z urzadzeń i rozbieranie nastepnie jak zetkniesz kable do czola to (tuby optyczne ) to bedzie działać ... ale wygodniej petle kupić wtedy szybko i przyjemnie znajdziesz gdzie jest problem..

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga