Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4] woda pod wykladzina

Wnętrze
ODPOWIEDZ
broken
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 24 lip 2008, 23:27
Lokalizacja: Nowa Ruda

[A6 C4] woda pod wykladzina

Post autor: broken » 10 sie 2008, 19:48

Przy okazji porzadków przed wyjazdem odkryłem, że pod wykładziną od strony pasażera jest woda. Po zdjęciu siedzeń podważyłem wykladzine i okazalo się że jest tam dosłownie kilka litrów wody - jedna wielka kałuża która zalała kable i prawie dostała się do centralki wtrysku. Auto kupiłem dość nie dawno więc podejrzewałem że auto albo było po jakiejś powodzi - albo poprzedni właściciel w życiu nie oczywszczał klimatyzacji - co moim zdaniem jest bardzo prawdopodobne, ale żeby aż tyle wody się uzbierało - poza tym wszystko w środku jest suche? W każdym bądź razie ze względu na to, że wyjeżdzam jutro musiałem tą nieszczęsną wykładzine ordynarnie wypruć nożem do tapet i zerwać całą gąbkę a następnie wysuszyć. Mam nadzieję że do jutra wyschnie :) Na czas podróży będe musiał zadowolić się dziurami :) Ale pozostaje pytanie na później - gdzie taką tapicerkę do wnętrza kupić ?

Nazywaj tematy poprawnie
Ostatnio zmieniony 10 sie 2008, 20:01 przez broken, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kylo99
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 991
Rejestracja: 23 sty 2008, 15:55
Imię: Adam
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI AEL 140KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Ipswich UK & Lublin PL
Kontakt:

Post autor: kylo99 » 10 sie 2008, 23:27

broken, tu masz caly :arrow: :arrow: http://www.allegro.pl/item414386056_dyw ... s6_a6.html

broken
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 24 lip 2008, 23:27
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: broken » 11 sie 2008, 08:38

Dzieki przyjze sie temu.

morfeusz27

Post autor: morfeusz27 » 11 sie 2008, 11:18

Ciekawe komu buchnęli te Audi z którego jest wykładzina, a co do wody. Kolego sprawdź filtr powietrza i odpływ wody na podszybiu, częsta przyczyna zalania kabiny od strony pasażera, jak wymienisz filtr oczyść dokładnie podszybie - grodź
pomiędzy podszybiem a komorą silnika, u kumpla zrobiło się dokładnie to samo. Tylko że nie pruł tapicerki, wodę wyssał karcherem profesjonalnym, została wilgoć, ale woda coś uszkodziła - zalała jakąś centralkę chodzi tu o nową Vectrę, tak wymieniają filtry w warsztatach - gostek wytrzepał wszystko z filtra do podszybia, zatykając tym samym odpływ - tragedia, takiego gościa za kochones powiesić :evil: i skasował 100 zeta.

broken
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 13
Rejestracja: 24 lip 2008, 23:27
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: broken » 13 kwie 2009, 23:18

Odgrzewam kotleta - Problemem okazal sie calkiem inny. Woda splywala ze slupków - bo poprzedni wlasciciel-debil samemu sobie relingi montowal i woda przeciekala przed dach.

Awatar użytkownika
SIDNEY85
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 171
Rejestracja: 24 lip 2008, 18:55
Lokalizacja: Galway Irl
Kontakt:

Post autor: SIDNEY85 » 13 kwie 2009, 23:57

Pozdroff poprzednika odemnie <piwo>
usunieto pkt 29 regulaminu
AUDI 80 Competition quattro

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga