Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C5 ALT 2.0 MULTI AVANT] ODRADZAM AUDI A8 S8 DUDIS

ODPOWIEDZ
sprinter
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 19
Rejestracja: 11 lip 2010, 13:27
Lokalizacja: OLKUSZ

[A6 C5 ALT 2.0 MULTI AVANT] ODRADZAM AUDI A8 S8 DUDIS

Post autor: sprinter » 08 sie 2010, 15:29

Witam. Z góry przepraszam że piszę o A8 na forum A6 ale nie chcę żeby ktoś zmarnował czas oraz poniósł koszty żeby oglądać ten złom. Jeśli ktoś może to niech przerzuci to co piszę na forum A8.Więc od początku. Audi znajduje się w Bielsku na zdjęciach w OTOMOTO C14510605 wygląda pięknie jak na 95 rok ale właściciel jest nie uczciwy ponieważ nie powie prawdy że ma szrot do sprzedania tylko zachęca żeby przyjechać i oglądać. W środku syf nawet nie ogarnięte do sprzedaży ,nadkola pourywane, lakier porysowany, skrzynia szarpie już przy wbijaniu D i R koleś twierdzi że tak ma być bo miał 3 A8 i tak miał w każdej KPINA i co najważniejsze auto nie ma siły przy 300KM zamielić na żwirze nie może się zebrać ,do tego gdzieś dziura przy kolektorze wydechowym bo chodzi jak traktor i z 8 pracuje najprawdopodobniej tylko 6 garów koleś twierdzi że jego brat wrócił z nad morza i zaczęły kable przebicie robić więc auto szarpie i nierówno pracuje póżniej stwierdził że zalewa świeczki a w aucie tak śmierdzi benzyną jakby ktoś lał wiadrem do cylindrów benzynę ODRADZAM STANOWCZO podałem nr ogłoszenia OSTRZEGAM zdjęcia są zrobione jak to auto jakoś wyglądało otworzycie maskę sami zobaczycie co ja widziałem. Pozdrawiam.
ŁUKASZ

Audi A7 3.0 BMK 224KM

Post autor: Audi A7 3.0 BMK 224KM » 09 sie 2010, 12:36


ODPOWIEDZ

Wróć do „Odradzam (spoza Forum)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga