Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ audi a6 c5 ] cod do radia

Car Audio
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bobson80
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 185
Rejestracja: 07 mar 2009, 10:29
Lokalizacja: krosno odrzańskie

[ audi a6 c5 ] cod do radia

Post autor: bobson80 » 07 maja 2010, 07:30

witam podobno jest możliwość odzyskania kodu do radia po nr. vin wie ktoś może coś na ten temat, znajomy kupił a6 radio jest zakodowane jest książeczka niestety bez kodu ktoś go wyrwał z góry dzięki za pomoc

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 08 maja 2010, 12:13

auto i radio do serwisu audi podpinaja kompa komunikacja on-line z poznaniem i jest kod koszt 80 zl.nie ma kalkulatorow itp.albo robic na stole u jakiegos magika lub jak pisalem serwis audi

mariush
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 91
Rejestracja: 24 gru 2009, 23:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: [ audi a6 c5 ] cod do radia

Post autor: mariush » 20 maja 2010, 17:36

bobson80 pisze:witam podobno jest możliwość odzyskania kodu do radia po nr. vin wie ktoś może coś na ten temat, znajomy kupił a6 radio jest zakodowane jest książeczka niestety bez kodu ktoś go wyrwał z góry dzięki za pomoc
czyli jak rozumiem kod do radia jest zapisany na pierwszej rozkladanej stronie instrukcji obslugi od radia? (mam navigation plus)
bo mam tam kawalek wyciety i oczywiscie nigdzie tego kodu niet...
Pozdrawiam,
Mariusz

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 20 maja 2010, 21:55

dobrze kolego rozumiesz skoro tam nie amsz pozostaj ci dwie opcje napisane powyzej

mariush
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 91
Rejestracja: 24 gru 2009, 23:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mariush » 20 maja 2010, 21:57

tomkom1 pisze:dobrze kolego rozumiesz skoro tam nie amsz pozostaj ci dwie opcje napisane powyzej
napisalem do poprzedniego wlasciciela, moze on gdziesik ma..
Pozdrawiam,
Mariusz

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 20 maja 2010, 22:08

gembas, mowisz o montazu w polsce czy poprostu o uzyskaniu kodu?jesli montaz to sie zgodze a jesli chodzi o uzyskanie kodu to nie wiem jak jest w lodzi.w olsztynie kosztuje to 80zl.

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 20 maja 2010, 23:07

gembas, napisze ci tak nie wiem czycwaniaki czy nie,ale chyab wjakis sposob musza sie zabezpieczac,przeciez w sumie po to jest kod zeby zabezpieczal przed kradzieza.a jesli zlodziej pojdzie z radiem pod pacha to maja mu podac kod chocby i za oplata?a kto ci broni zamontowac samemu radio i jechac do nich ze nabyles auto i kodu do radia nie ma.mysle ze ta koniecznosc montazu wynika z procedury ktora napisalem wyzej.podpinaja sie pod czyli kompa z radiem zamontowanym,transmisja on-line z poznaniem i dostajesz kod.taka jest procedura w polsce i najprawdopodobniej oni poporstu nie moga inaczej dporwac sie do bazy danych. z pewnego zrodla wiem ze poznan czyli generalny importer kasuej ich za kazde takie odzyskanie kodu.tak to wyglada w polsce w autoryzowanej sieci.jak to wyglada w innych krajach nie wiem.zyje w polsce i chce znac zasady panujace w polsce a nie w angli itp.nie wyjade tam zdjac kodu,oczywiscie przyznaje ze wielu ludzi wyjechalo i taka informacja rowniez jest pozyteczna i przydatna

mariush
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 91
Rejestracja: 24 gru 2009, 23:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mariush » 21 maja 2010, 00:07

gembas pisze:U mnie na wyspach jezeli masz ori radio ktore bylo zamontowane w aucie od poczatku wystarczy ze pojedziesz do salonu podajesz numer seryjny radia i Vin samochodu i podaja ci kod bez wyciagania radia i podpinania pod cokolwiek,nic za to nie placisz,
to moze bedziesz nam kody zalatwial? :idea:
Pozdrawiam,
Mariusz

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga