Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C6] Gateway 500 podpięty do MMI

Car Audio
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sebbie
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 101
Rejestracja: 23 maja 2008, 22:05
Lokalizacja: Rochester/UK

[A6 C6] Gateway 500 podpięty do MMI

Post autor: sebbie » 10 lip 2008, 13:29

Czy ktoś próbował/widział tego gatewaya. Czy to dobra alternatywa dla AMI w C6?, bo słyszałem, że nieźle daje, ale przed zakupem (w końcu 2tys.zł + montaż) chciałbym usłyszeć jakieś niezależne opinie :-)
sebbie

Code so clean you could eat off it!

Awatar użytkownika
lockbit
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 24 lip 2008, 14:10
Lokalizacja: W-wa

Post autor: lockbit » 24 lip 2008, 14:59

Zalozylem to cudo do swojego autka i jestem naprawde zadowolony. W koncu mam mp3 z pendriva i sterowanie za pomoca konsoli MMI. Montaz jest na tyle prosty ze zrobilem go sam :mrgreen: Naprawde polecam to urzadzenie, jest swietna alternatywa dla c6 bez interfejsu pod i-poda.

Pozdrawiam.
LockBit

Awatar użytkownika
sebbie
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 101
Rejestracja: 23 maja 2008, 22:05
Lokalizacja: Rochester/UK

Post autor: sebbie » 24 lip 2008, 21:16

lockbit pisze:Zalozylem to cudo do swojego autka i jestem naprawde zadowolony. W koncu mam mp3 z pendriva i sterowanie za pomoca konsoli MMI. Montaz jest na tyle prosty ze zrobilem go sam :mrgreen: Naprawde polecam to urzadzenie, jest swietna alternatywa dla c6 bez interfejsu pod i-poda.
Dzięki, urządzenie kosztuje 1130zł, montaż 420zł, a AMI ponad 3600zł, więc to ciekawa alternatywa. Mówisz, że montaż jest prosty? Ostatnio jak mi ktoś ściągał schowek to później pół roku się męczyłem ze skrzypiącym (w Passacie) :(
sebbie

Code so clean you could eat off it!

Awatar użytkownika
lockbit
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 24 lip 2008, 14:10
Lokalizacja: W-wa

Post autor: lockbit » 25 lip 2008, 09:38

Nie wiem jak jest montowany schowek w passacie, nie maialem potrzeby zdejmowac. Wiem natomiast jak jest w [A6 C6] nie stanowi to jakiegos problemu.
Co do ceny za montaz to chyba troche przesadziles, ale to nie jest wazne.
Uwazam ze jesli kogos stac na takie auto, to wydatek na doposazenie auta w kwocie 2000zl - 2500zl nie jest wygorowana kwota (to jest tylko moje zdanie).
Zawsze mozesz zalozyc sobie wpinke o ile posiadasz tuner TV, co kosztuje smieszne pieniadze. Minusem jest to ze potrzebny jest tuner i brak sterowania z MMI. Jak dla mnie uzywanie jakiegos dodatkowego pilota itd. to porazka. Zawsze mozesz zrezygnowac z mp3, to bedzie najtansze rozwiazanie.

Awatar użytkownika
sebbie
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 101
Rejestracja: 23 maja 2008, 22:05
Lokalizacja: Rochester/UK

Post autor: sebbie » 25 lip 2008, 10:28

lockbit pisze:Nie wiem jak jest montowany schowek w passacie, nie maialem potrzeby zdejmowac. Wiem natomiast jak jest w [A6 C6] nie stanowi to jakiegos problemu.
Co do ceny za montaz to chyba troche przesadziles, ale to nie jest wazne.
Uwazam ze jesli kogos stac na takie auto, to wydatek na doposazenie auta w kwocie 2000zl - 2500zl nie jest wygorowana kwota (to jest tylko moje zdanie).
(...)
Zawsze mozesz zrezygnowac z mp3, to bedzie najtansze rozwiazanie.
Dzięki za informację, nie twierdziłem, że kwota wygórowana, ale jak porównasz do ceny radia z CD, USB i MP3 (500zł) to jednak 4x drożej ;) Co do montażu to mieszkam w UK i to najtańszy rozsądny montaż. Szczerze mówiąc nie chodziło mi tyle o koszty calego zestawu, co o to, żeby mi auta nie zwalilo. "Fachowcy" brytyjscy nie jedno auto popsuli, a ASO powiedzialo 1700funtow (7100zl), ASO w Polsce 3600zl za AMI.

Dzieki za info, chyba bede montowal!
sebbie

Code so clean you could eat off it!

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga