Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6 c5 2,4 AML] kupno opon letnich 235/45/17

Koła, felgi i opony
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żółty
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 276
Rejestracja: 02 wrz 2009, 21:08
Lokalizacja: xxxx

[a6 c5 2,4 AML] kupno opon letnich 235/45/17

Post autor: Żółty » 22 sty 2010, 20:20

Witam! powoli przymierzam się do kupna opon na sezon letni, na Allegro znalazłem taką ofertę kupna http://moto.allegro.pl/item891807259_no ... mocja.html

Moje pytanie to czy ktoś już z was miał opony tej marki, jak się ma cena do jakości i czy warto. Z góry dziękuję za cenne wskazówki :-D

Awatar użytkownika
grzesiek_wroc
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 12 maja 2009, 17:59
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: grzesiek_wroc » 22 sty 2010, 21:00

Witam kolegę. Mam podobny problem. Ja z kolei zastanawiałem się nad Goodride. Co do Wanili piszą że posiadają licencje Dunlopa i Yokohamy. Ciekawe czy to odzwierciedla się również na jakości. A cena faktycznie atrakcyjna.

Awatar użytkownika
bryku104
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 152
Rejestracja: 14 wrz 2008, 23:38
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: bryku104 » 22 sty 2010, 22:35

Kolega z pracy kupił opony Wanli na allegro - skusił go fajny bieżnik i atrakcyjna cena. Założył to do Laguny I. Po sezonie bodajże doświadczeń z tymi wynalazkami powiedział mi - zdecydowanie nie kupuj opon Wanli - badziew totalny! Na suchym jeszcze jako tako daje się jeździć ale na mokrej nawierzchni - tragedia. W tym roku pewnie będzie kupował nowe gumy.

Pozdrawiam

marcin.audi.a6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 414
Rejestracja: 29 lis 2008, 19:13
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: wlkp/nl

Post autor: marcin.audi.a6 » 23 sty 2010, 08:28

bryku104 pisze:Kolega z pracy kupił opony Wanli na allegro - skusił go fajny bieżnik i atrakcyjna cena. Założył to do Laguny I. Po sezonie bodajże doświadczeń z tymi wynalazkami powiedział mi - zdecydowanie nie kupuj opon Wanli - badziew totalny! Na suchym jeszcze jako tako daje się jeździć ale na mokrej nawierzchni - tragedia. W tym roku pewnie będzie kupował nowe gumy.

Pozdrawiam

potwierdzam ,kupilem takie opony do vw t4 i cieszylem sie nimi do pierwszego deszczu myslac ze jodla to ladnie wode odprowadzi ,ale niestety nie ,przy pierwszej próbie hamowania wlaczal sie abs a jak je zalozylem na tyl to na mokrej nawierzchni tyl latal jak na ludzie. odradzam

Awatar użytkownika
777equity
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 125
Rejestracja: 24 gru 2009, 14:53
Lokalizacja: Lodz/Warszawa

Post autor: 777equity » 23 sty 2010, 11:34

Hej

Zdecydowanie polecam Dunlop Sp Sport 9090
Ich przyczepnosc na suchym, mokrym jest niewiarygodna, dodatkowo sa ciche
Kolega nie mogl uwierzyc az w koncu zakupil je w sklepie internetowym i za kazdym razem jak mnie widzi dziekuje mi ze go na nie namowilem
Nie wierzcie w jakies marki nazwijmy to private label - istne badziewie Audi musi byc obute w mega gumy...
Wykonane Mody
Virus 287KM 574 Nm
Podświetlenie tablicy rej. LED

Plan 4 the worst hope for the best

Montelukast
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 69
Rejestracja: 28 sie 2008, 14:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Montelukast » 23 sty 2010, 13:41

Kolego:
POLECAM Pirelli P ZERO NERO 235/45/17 Y. Jak zmienie auto na inne w przyszłości też kupie pirelli.
Ja mam takie w swojej audi a6 i są super. Przejechałem na nich 30 tys km latem i ani sladu zużycia. Poza tym świetna przyczepność na suchym, mokrym nawet jeszcze lepsza, są ciche, a jak popryskasz czernidłem to z profilu wyglądają kozak:) No i oczywiście patrząc z tyłu na auto na bieżnik - śliczne.
Wybór należy doi Ciebie, ale ja bym nie kupował żadnych wanli itp. To tak jakby założyć chińskie HIDY zamiast ksenownów do a6 :mrgreen:

Pozdrawiam. ;-)
życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma...

Awatar użytkownika
Żółty
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 276
Rejestracja: 02 wrz 2009, 21:08
Lokalizacja: xxxx

Post autor: Żółty » 23 sty 2010, 15:13

Panowie bardzo wam dziękuje za opinie na temat opon letnich, morał z waszych wypowiedzi to "taniej oznacza drożej" niema co się napalać na tanie badziewie i zainwestuje w dobrej jakości ogumienie.

marcin.audi.a6
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 414
Rejestracja: 29 lis 2008, 19:13
Imię: Marcin
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: wlkp/nl

Post autor: marcin.audi.a6 » 23 sty 2010, 17:30

777equity pisze:Hej

Zdecydowanie polecam Dunlop Sp Sport 9090
Ich przyczepnosc na suchym, mokrym jest niewiarygodna, dodatkowo sa ciche
Kolega nie mogl uwierzyc az w koncu zakupil je w sklepie internetowym i za kazdym razem jak mnie widzi dziekuje mi ze go na nie namowilem
Nie wierzcie w jakies marki nazwijmy to private label - istne badziewie Audi musi byc obute w mega gumy...

podpisze sie pod tym naprawde super opony <ok>

Daan

Post autor: Daan » 23 sty 2010, 19:06

Witam! Od dwóch sezonów mam w mojej C5 V6 180 KM założone Dunlopy Sport 9000 w rozmiarze 245/40R18 i pierwszy sezon było super, niestety w drugim zaczęło być głośno, do tego stopnia, że zacząłem myśleć o wymianie łożysk... Po zmianie na zimówki nastała cisza, polecam te opony, trzymały świetnie w pierwszej połowie swego życia, były ciche, teraz jest trochę gorzej i głośniej przede wszystkim - wnioski pozostawiam zainteresowanym. Dodam, że szukam opon letnich 245/45R17 do mojej C6 i nie kupię już Dunlopów, wybór padnie chyba na Vredestein Ultrac Sessanta - może ktoś ma doświadczenia z tymi oponami, podobno są świetne i cenowo zbliżone do Dunlopów, zwłaszcza kiedy kupuje się teraz w zimie.
pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga