Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6 C4 95r.]Tuleje pod wachacz i drążki kompromis CenaJakość

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
maximan
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 21 paź 2009, 22:16
Lokalizacja: GAR\MAZ\POL

[A6 C4 95r.]Tuleje pod wachacz i drążki kompromis CenaJakość

Post autor: maximan » 20 lis 2009, 22:14

Zaczynają się stuki pod lewą nogą :) nasze polskie drogi zabiją nawet japończyka w pół roku hehe :) co wymienić i jakie części,.. reszta jak w temacie . Pozdrawiam

Rico C4
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 144
Rejestracja: 28 lip 2009, 23:11
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: Rico C4 » 20 lis 2009, 23:02

Borykam się z tym samym problemem kolego :evil: powiem tak jedź do dobrego fachowca od zawieszeń musi się koleś znać na robocie bo ja już dwóch zje....em bo mnie w koszty niepotrzebne wpędzili sam nie miałem czasu tego zrobić. Więc tak sprawdź dokładnie wahacze przednie czy sworzeń nie ma luzu na końcówce, może być przerwana guma w nim to już się kwalifikuje do wymiany. Druga sprawa to tuleje owego wahacza jeśli są wybite, porwane, popękane wymieniaj. Górne poduszki amorów z łożyskami też mogą tak hałasować trzeba to wszystko sprawdzać. Gumy na stabilizatorze także. Nie brałbym tanich zamienników ja kupowałem wahacz Lemfolder szt =500zł, tuleje wahaczy Febi no i jutro wymieniam poduszki amorów Lemfolder szt ok 120zł do tego kupiłem osłony i odboje amorów Febi ok 90zł bo były porwane. Są tańsze zamienniki np TRW podobno nie są takie złe i cena przystępna. Ja wolałem z górnej półki części bo zamierzam nią trochę dłużej pojeździć. Pamiętaj źle postawiona diagnoza przez nie doświadczonego mechanika i koszty rosną :-(
Ja jutro będę walczył z pomocą kolegi przy zawiasie bo już mam dosyć tępych mechaników. Odpisz co i jak po wymianie.
było C4 AEL quattro

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga