Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi A6 C5 ] pekniete halogeny

Nadwozie
sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

[Audi A6 C5 ] pekniete halogeny

Post autor: sikor » 11 wrz 2009, 10:09

witam szukałem dość długo na forum ale nic nie ma , co gorsze nigdzie indziej na necie tez nic nie znalazłem
po podroży mam zbite klosze halogenów , soczewki sa cale ale klosze zbite i do tego jedna żarówka nie działa :-/ , na allegro ani nigdzie indziej nie mogę znaleźć nic do kupienia , jeśli ktoś wie gdzie to dostać albo czym zamienić to proszę o podzielenie sie wiedza ;-) , i przy okazji możne ktoś wie jak to rozebrać i zamontować ?? sam jeszcze tego nie wyjmowałem bo nie mam nowych kloszy
moja milosc- audi 80 b4 2.0
moja kochanka- a6 c5 2.8

Awatar użytkownika
alukard
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1283
Rejestracja: 24 lut 2008, 20:39
Imię: Audi A6 Jacek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: alukard » 11 wrz 2009, 14:42

wyciagasz kratki ze zderzakow i tam jak popatrzysz od gory halogena masz 2 sroby
o ile sie nei myle torx
odkrecasz wypinasz kostke i t by bylo na tyle

halogenow szukaj z anglikow
albo z aut na czesci dzwon pytaj napewno maja

szymon100s
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 43
Rejestracja: 15 sie 2009, 18:46
Lokalizacja: Gostyń/Wielkopolska

Post autor: szymon100s » 11 wrz 2009, 19:30

a jaka jest zarowka w halogenach bo mi sie przepalila

Awatar użytkownika
eneron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 461
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:36
Imię: Krzysztof
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2011
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CAHA 170KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Podlaskie

Post autor: eneron » 11 wrz 2009, 19:40

Zarówka H3 w halogenach. Też mam pęknięte obie soczewki w halogenach, pęknięte poziomo :/ CO gorsza nie dam rady jednego w ogóle wykręcić, jest przykręcony na śrubę z łbem na krzyżak, próbowałem... kluczem pneumatycznym i tylko zjeżdża się krzyżak a ta sruba ani drgnie :( Wiem, że to głupio brzmi ale za nic w świecie nie da sie odkręcić tej śruby :/ Może ktoś po prostu przed jej wkręceniem wsadziłgwint w jakiś klej i z klejem wkręcił?

Ktoś może ma jakiś sposób, pomysl jak można ją wykręcić? Teraz nawet jak się spali żarówka to chyba nie bede w stanie jej wymienić :cry:
A6 C6 2.0TDI 170KM, 2011 Avant, Octavia 1 VRS 180KM, Touran 1.9 TDI oraz nieśmiertelne, pancerne, wiecznie żywe, bezawaryjne A6 C5 1,9TDI AFN 110KM - najlepsze jakie do tej pory miałem

sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

Post autor: sikor » 11 wrz 2009, 20:50

slavi16 - problem w tym ze wszyscy maja na sprzedaż halogeny z soczewkami ale bez szkla :-/ , co do wymiany to wypróbuje z tym wyjęciem całych halogenów ale mi bardziej zależy na samej wymianie szkiełek i (szukałem dość dużo ) nie mogę ich nigdzie znaleźć , chyba jak będę miał czas to będę musiał pojeździć po szrotach , a myślę ze sprawa nie dotyczy tylko mnie , ja mam pełno odprysków na przednim zderzaku i zbite halogeny a takze porysowane lampy przednie od kamieni ale najważniejsze żeby założyć te szkiełka .................

eneron - przewierć i jak już zdejmiesz i zrobisz co trzeba to znów zaklej ;-)
moja milosc- audi 80 b4 2.0
moja kochanka- a6 c5 2.8

Awatar użytkownika
alukard
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1283
Rejestracja: 24 lut 2008, 20:39
Imię: Audi A6 Jacek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 ARJ 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: alukard » 12 wrz 2009, 09:52

eneron pisze:
Ktoś może ma jakiś sposób, pomysl jak można ją wykręcić? Teraz nawet jak się spali żarówka to chyba nie bede w stanie jej wymienić :cry:
odrdzewiaczem psikaj dosc czesto przez 3 dni
za 3 dni dopasuj dobry srubokret (wiem ze musi byc duzy :) )
i napewno odkrecisz

a wazne zeby psikac to od tyłu zreszta od przodu tez <piwo>

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2092
Rejestracja: 26 maja 2008, 00:28
Imię: Motostacja
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Motostacja pl » 13 wrz 2009, 00:25

sikor, w roczniku 2000 masz halogeny przykręcane za pomoca 2 śrub (M6 bodajże) na śrubokręt krzyżakowy.
Samych szkieł normalnie nigdzie nie kupisz bo to nie jest część zamienna. Może trafisz jakieś rozbite halogeny z dobrymi szkłami ? W sensie że plastik rozbity a szkło dobre ?
Części samochodowe online - Motostacja pl

sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

Post autor: sikor » 18 paź 2009, 18:29

a to tam jest plastkik??? rozbite szklo(klosz) a soczewki cale
moja milosc- audi 80 b4 2.0
moja kochanka- a6 c5 2.8

Awatar użytkownika
Bunia_83
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 124
Rejestracja: 18 cze 2009, 23:51
Lokalizacja: ŻORY/RUGBY UK

Post autor: Bunia_83 » 18 paź 2009, 22:48

Sprawdz Angielskiego Ebaya

gesix
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 19 gru 2008, 18:50
Lokalizacja: Ustka

Post autor: gesix » 19 paź 2009, 00:27

ÂŻaróweczki oczywiście wymieniamy z obydwu stron <ok>

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2092
Rejestracja: 26 maja 2008, 00:28
Imię: Motostacja
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Motostacja pl » 19 paź 2009, 01:32

sikor pisze:a to tam jest plastkik??? rozbite szklo(klosz) a soczewki cale
No, obudowa jest z tworzywa sztucznego, może znajdziesz gdzieś z taką rozbitą obudową a z całym szkłem, wtedy przeszczepisz szkło <ok>

Wiem, że plastik to materiał wybuchowy, ale napisałem tak jak się potocznie mówi na Tworzywa sztuczne :mrgreen:
Części samochodowe online - Motostacja pl

sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

Post autor: sikor » 19 paź 2009, 07:41

hehehhe no ja mysalem ze chodzi ci o klosz , ze jest plastikowy , musze je wyjac i zobaczyc , prawde mowiac lepiej swieca bez kloszy :mrgreen: , ale zle to wyglada , no zobaczymy moze gdzies znajde , silniczka do spryskiwaczy ksenonow tez dlugo szukalem a kupilem od klubowicza (no prawie kupilem , paczka jeszcze idzie )


romans widze ze jestes z poznania , znasz jakis adres hamowni w poznaniu ???? a moze masz vaga i duzo wiedzy na jego temat :mrgreen: , to bym kiedys podjechal jak bys mial czas (najblizszy urlop mam w grudniu ) ja jestem z koła wiec mam ponad 100 do ciebie


angielski ???? hmm jestem w danii , musialbym zamawiac po angielsku podajac dunskji adres itd . chyba by to nie wyszlo , ja prawde mowiac nawet nie wiem dokladnie jak kupuje sie na allegro bo zawsze mi ktos zamawia albo kupuje bez posrednictwa aukcji



zarowki z 2 stron , koszt nie duzy pewnie ale czemu trzeba 2 na raz????
moja milosc- audi 80 b4 2.0
moja kochanka- a6 c5 2.8

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2092
Rejestracja: 26 maja 2008, 00:28
Imię: Motostacja
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2005
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.7TDI 163KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Motostacja pl » 19 paź 2009, 09:43

sikor pisze:romans widze ze jestes z poznania , znasz jakis adres hamowni w poznaniu ???? a moze masz vaga i duzo wiedzy na jego temat

Znam 3 adresy w poznaniu ale z żadnej nie korzystałem, wiec nie chciałbym reklamować na forum, jakbys chciał to napiszę Ci na priv <ok>

Z VAG-iem natomiast to można powiedzieć, że coś tam pogrzebać umiem, ale głównie robię to w TDI i poza tym nie jest to pewnie klasa mistrzowska jeszcze :mrgreen:
Ale spotkać się i spróbować oczywiście można <ok> , musielibysmy tylko dogadać termin
sikor pisze:zarowki z 2 stron , koszt nie duzy pewnie ale czemu trzeba 2 na raz????
No ja też nie wiem, czemu 2 ? jesli wymienisz na taką samą co do mocy i koloru jak jest druga to nie powinieneś zauważyć różnicy :roll:
Oczywiście ta stara pewnie nie poświeci tak długo jak nowa, no ale wymienisz ją jak się przepali <ok>
Czy jak przepali się jedna od kierunkowskazu np, to tez ktos wymienia wszystkie ?
Bo ja nie ;-)
Części samochodowe online - Motostacja pl

sikor
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 180
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:42
Lokalizacja: wielkopolska/Poznan

Post autor: sikor » 19 paź 2009, 15:25

zaciekawily mnie te zarowki - czytalem w necie ze zwyczajnie stara zarowka troche slabiej swieci niz nowa i moze byc efekt jak bys mial jedno swiatlo zle ustawione , ale sprawdze to jak juz bede mial klosze , co do adresow jesli mozesz to wyslij mi , chce sprawdzic ile ma naprawde koni moja audi , pozniej jesli nie bedzie tragedii wymmienie przeplywke , katalizator(albo usune, i jakies swiece lepsze itd )i sprawdze jeszcze raz ale o tym pisalem juz w innym temacie zobaczymy ,

co do halogenow nadal nic nie znalazlem , myslalem juz zeby zmierzyc srednice i zeby szklarz mi to zrobil ale wtedy bedzie plaska powierzchnia ,
moja milosc- audi 80 b4 2.0
moja kochanka- a6 c5 2.8

gesix
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 85
Rejestracja: 19 gru 2008, 18:50
Lokalizacja: Ustka

Post autor: gesix » 04 lis 2009, 19:52

sikor pisze:czytalem w necie ze zwyczajnie stara zarowka troche slabiej swieci niz nowa i moze byc efekt jak bys mial jedno swiatlo zle ustawione
Ewidentnie widać to przy żarówkach nad tablicą rejestracyjną, w tylnych światłach nie będzie różnicy widocznej ale w przednich światłach i halogenach różnica jest widoczna. Zależy jeszcze jakie halogeny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga