Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6 c5 2.4] Sonda lambda

Silniki benzynowe
ODPOWIEDZ
dragon36
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 29 gru 2008, 17:43
Lokalizacja: swietokrzyskie

[a6 c5 2.4] Sonda lambda

Post autor: dragon36 » 20 sie 2009, 23:15

Witam mam pytanko do forumowiczow;otoz kolega ma a4 2,6 ABC z 97r n a VAG-u wyszlo ze nie dziala sonda lambda nr 2 w warsztacie wymieniono sonde n a jakas uniwersalna boscha i teeraz jest zle.Auto na zimnym silniku szarpie strzela w katalizator i przestala dzialac tempomat dodam ze to tiptronic swiece i przewody sa ok na lpg szarpie przy gwaltownym doaniu gazu,co moze byc tego przyczyna i jeszcze prozba o numer katalogowy oryginalnej sondy.Z gory dziekuje za wszystkie podpowiedzi.Jest jescze falowanie obrotow pomiedzy 800 a 1200
Ostatnio zmieniony 20 sie 2009, 23:39 przez dragon36, łącznie zmieniany 1 raz.

pawel510
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 98
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:00
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: pawel510 » 20 sie 2009, 23:31

uniwersalna sonde boscha...uniwersalne to sobie mozesz skarpety na gumce kupic...
skocz do vw/audi napewno ci powiedza i to za free sondy sie kupuje nowe drogie wbrew pozorom nie sa!

dragon36
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 80
Rejestracja: 29 gru 2008, 17:43
Lokalizacja: swietokrzyskie

Post autor: dragon36 » 21 sie 2009, 12:04

Coz to ponawiam prozbe do forumowiczow o podanie nr katalogowych ori sondy do tego silnika gdyz nasi lokalni sklepikarze maja do zoferowania tylko to uniwersalne gowno

Szyman28
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2008, 11:48
Lokalizacja: Marki k/Wawy

Post autor: Szyman28 » 22 sie 2009, 02:21

Drogie nie są.... Miałem problem z dwoma sondami, w salonie Szewczyka powiedzieli mi po ok 700 zł za sztukę. Koleś zapamiętam mnie, że kupowałem uszczelki pod dekle za 420 zł, zrobiło się mu mnie szkoda trochę, poprosiłem aby podał mi nr katalogowy i zamiennik innej firmy , coś tam podał jakąś, ale miałem też numer seryjny sond :mrgreen: więc do roboty i w allegro, chłop sprzedawał sondy firmy chyba to FISPA albo FISSPA, tak było na opakowaniu przynajmniej, na sondach bite logo VW i Audi nówki po 220 zł, a no i zanim kupiłem to podałem mu numer seryjny, a on że się wszystko zgadza takie też numery mają te sondy. Założyłem i git malina :-D . Dlatego na Twoim miejscu zrobiłbym tak jak ja. Najpierw do salonu poprosić o nr a potem szukac , chyba ze w salonie tanio, albo nie szkoda Ci kasy, a może będą tanie, tylko mnie chcieli załadować w ch...
Powodzenia :-D

zapedzilem sie, to twoj kolega ma problem, ale mozesz mu dac taka wskazowke, moze do 2,6 beda tanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga