Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Pilot-centralny.

Elektryka
ODPOWIEDZ
derMeister
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2023, 01:20
Imię: Błażej
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Puck

Pilot-centralny.

Post autor: derMeister » 28 gru 2023, 20:57

Witam, jakos 2 lata temu odpielem aku, aby pospawac mocowanie tlumika. Niestety pilot sie rozkodował. Gość od kliczyków i mechanik próbował mi go zakodować. Nic z tego, nawet ja nie moge, kiedy nabyłem VAGa. Wchodzę w 35-centralny zamek,bloki pomiarowe (007) i wszystkie wartości mam na 0 oprócz ostatniej tzn. bity. Jest ich 11, a gdy wyjme klucz ze stacyjki to zmienia sie na 10 (stacyjka też czasem sie zatnie bo po wyjeciu klucza nie odcina zapłonu. Może to w niej leży cała wina? Jest opcja wymiany jej bez zmiany kkucza i wkładki zamka?) Przy próbie zaadaptowania klucza w sterowniku 35 na kanale adaptacji 21 wartość wskazuje 0, a po zmianie na 1 wraca na 0, czyli jakby wyrzuca klucz z sterownika, albo go w ogóle nie widzi? Baterie nowe, moze jest to padniete immo w pilocie? Dodam, że brzęczek świateł działa, zamykanie z klucza i w środku przyciskami też. Niesprawne mam mikrostyk prawe prednie i bagażnik. FIS też nie pokazuje otwartych drzwi, ale powinien pokazwsać te sprawne przecież? Chyba, że bez zakodowanego klucza w ogole nie pokaże. Wcześniej FIS pokazywał otwarte drzwi. Proszę o pomoc. :|
A6 C5 2000' 1.9 AFN Quattro Manual <nerwus>

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga