Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Pali bezpiecznik 31 po przekręceniu na zapłon SWAP

Elektryka
ODPOWIEDZ
suchy27bit
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2021, 16:35
Imię: Jakub
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2001
Nadwozie: Inne
Silnik: 2.7T 250KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Hajnówka

Pali bezpiecznik 31 po przekręceniu na zapłon SWAP

Post autor: suchy27bit » 15 gru 2023, 18:42

Witam, a6 c5 po swapie z 4.2 ASG na 2.7 biturbo ARE (oba 2001 rok). Tak jak w temacie - pali bezpiecznik 31 po przekręceniu kluczyka na zapłon. Sterownik skrzyni suchy (pali bezpiecznik z podłączonym lub bez), pod nogami kierowcy sucho. Wiązka automatu ucięta za silnikiem ale wątpię, że to przez to. Sam robiłem swap, nie miałem zasilania na bezpiecznikach 28,29,32. Rozwiązałem to w ten sposób, że dolutowałem 3 dodatkowe przewody do czarnego kabla zasilania przy skrzynce bezpieczników który idzie właśnie do bezpiecznika 31 ze stacyjki. Dodam, że 31 pali się obojętnie czy bezpieczniki którym "dorobiłem" zasilanie są wsadzone, czy wyciągnięte, przez co wydaje mi się, że to raczej też nie to. W przekaźnik 4 wsadzony mostek, żeby auto odpalało po swapie na manual (też pali bezpiecznik 31, obojętnie czy wsadzony mostek, czy nie). Światła wsteczne jeszcze nie ruszane. Co jeszcze mogę sprawdzić? Auto stoi w garażu, nigdzie nie ma wody czy wilgoci. Skoro zasilanie jest podane na 4 bezpieczniki a pali się tylko 31, to przyczyny powinienem szukać nie po stronie zasilania, a śledzić, gdzie idzie drugi przewód z bezpiecznika 31 i tam szukać usterki? Jestem amatorem samoukiem, proszę o podpowiedzi. Z góry dzięki

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga