Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Światła awaryjne A6C5

Elektryka
ODPOWIEDZ
Adus1995
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2023, 09:21
Imię: Amadeusz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Inne
Silnik: 1.9TDI 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Poznań

Światła awaryjne A6C5

Post autor: Adus1995 » 07 cze 2023, 09:37

Witam,
Mam problem z światłami awaryjnymi w audi a6c5 1.9 TDI kombi z 1999 roku, mianowicie.. włączają się w czasie jazdy, postoju. Można je oczywiście wyłączyć poprzez kliknięcie ale proceder się powtarza z większą częstotliwością aż finalnie wciśnięcie przycisku wyłącza je na sekundę .
Zastanawiałem się nad przerywaczem (mechanizmem za przyciskiem awaryjnych), aczkolwiek po wyjęciu bezpiecznika nr 39 (światła awaryjne), problem znika aczkolwiek oczywiście świetel awaryjnych brak . Przerywacz spełnia swoją funkcję przy używaniu kierunkowskazów.

vredota
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 170
Rejestracja: 07 cze 2020, 21:35
Imię: Łukasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Światła awaryjne A6C5

Post autor: vredota » 07 cze 2023, 13:09

Adus1995 pisze:
07 cze 2023, 09:37
Witam,
Mam problem z światłami awaryjnymi w audi a6c5 1.9 TDI kombi z 1999 roku, mianowicie.. włączają się w czasie jazdy, postoju. Można je oczywiście wyłączyć poprzez kliknięcie ale proceder się powtarza z większą częstotliwością aż finalnie wciśnięcie przycisku wyłącza je na sekundę .
Zastanawiałem się nad przerywaczem (mechanizmem za przyciskiem awaryjnych), aczkolwiek po wyjęciu bezpiecznika nr 39 (światła awaryjne), problem znika aczkolwiek oczywiście świetel awaryjnych brak . Przerywacz spełnia swoją funkcję przy używaniu kierunkowskazów.
Winny jest wyłącznik świateł awaryjnych na desce, widoczny trójkątny włącznik jest tylko częścią, z tyłu znajduje się cały przekaźnik sterujący (mechanika/elektronika) kierunkowskazami i światłami awaryjnymi. Zamiast rzeźbić, odpalam Allegro, używki: 50zł, nówki: od 70zł, do wyboru, do koloru. Rzeźba niewarta nawet czasu na grzebanie i rozkminkę.

Poza tym diagnoście kładziesz z miejsca powód do uwalenia przeglądu (niesprawne oświetlenie zewnętrzne - sterowanie, stan i jego realizacja na zewnątrz pojazdu).

Adus1995
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2023, 09:21
Imię: Amadeusz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Inne
Silnik: 1.9TDI 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Poznań

Re: Światła awaryjne A6C5

Post autor: Adus1995 » 07 cze 2023, 17:25

vredota pisze:
07 cze 2023, 13:09
Adus1995 pisze:
07 cze 2023, 09:37
Witam,
Mam problem z światłami awaryjnymi w audi a6c5 1.9 TDI kombi z 1999 roku, mianowicie.. włączają się w czasie jazdy, postoju. Można je oczywiście wyłączyć poprzez kliknięcie ale proceder się powtarza z większą częstotliwością aż finalnie wciśnięcie przycisku wyłącza je na sekundę .
Zastanawiałem się nad przerywaczem (mechanizmem za przyciskiem awaryjnych), aczkolwiek po wyjęciu bezpiecznika nr 39 (światła awaryjne), problem znika aczkolwiek oczywiście świetel awaryjnych brak . Przerywacz spełnia swoją funkcję przy używaniu kierunkowskazów.
Winny jest wyłącznik świateł awaryjnych na desce, widoczny trójkątny włącznik jest tylko częścią, z tyłu znajduje się cały przekaźnik sterujący (mechanika/elektronika) kierunkowskazami i światłami awaryjnymi. Zamiast rzeźbić, odpalam Allegro, używki: 50zł, nówki: od 70zł, do wyboru, do koloru. Rzeźba niewarta nawet czasu na grzebanie i rozkminkę.

Poza tym diagnoście kładziesz z miejsca powód do uwalenia przeglądu (niesprawne oświetlenie zewnętrzne - sterowanie, stan i jego realizacja na zewnątrz pojazdu).
Tak obstawiałem również :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga