Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem ze złodziejem prądu

Elektryka
ODPOWIEDZ
M3ENOTS
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2020, 07:17
Imię: Adam
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9TDI AFN 110KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Szczytno

Problem ze złodziejem prądu

Post autor: M3ENOTS » 07 lut 2021, 16:44

Witam od dłuższego czasu mam problem z tym że coś kradnie mi prąd a mianowicie zauważyłem iż kradnie wtedy gdy oświetlenie wnętrza samo się pali mimo zamkniętych drzwi , można je wyłączyć przestawiając w pozycję 0 lecz prąd dalej ucieka i to w takim tempie że po około 20h mój 1.9tdi nie ma wystarczająco prądu by odpalić o własnych siłach . Próbowałem już odpinać kilka bezpieczników , nr 6 , 14 i 38 odpowiadających za centralkę i oświetlenie lecz nie przyniosło to żadnego rezultatu . Dodatkowo ostatnio zaczęły mi się same z siebie odpalać awaryjne których nie da się wyłączyć , klikając przycisk awaryjnych kierunki zaczynają się palić światłem ciągłym na to pomaga wyjęcie bezpiecznika nr38 od centralki .
Jestem aktualnie za granicą i mam ograniczone możliwości jeśli chodzi o jakieś rozkręcanie czy narzędzia .
Ma ktoś jakiś pomysł jak na to zaradzić i co poza ściąganiem klemy z Aku ? Ponieważ dopiero jakoś w okolicach świąt będę miał możliwość zjechać do Polski i odstawić auto do jakiegoś elektromagika .
Z góry dziękuję za wszelkie porady

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga