Forum Audi A6 / A7 Klub Polska - Zapraszamy
PRZYPOMNIJ HASLO

 


 Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat na forum A6 / A7, skorzystaj ze standardowej lub poniższej, dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

Opony Audi A6 Opony i felgi Audi A6 motostacja.pl w a6klub.pl Opony samochodowe OC/AC sklep z częściami samochodowymi forum audi a6 Tarcze, hamulce forum audi a6
Opony Audi A6
Felgi Audi A6
Części
samochodowe
Opony
samochodowe
Kup OC/AC
Express Parts
Przepływomierz
powietrza
Układ hamulcowy Sprawdzenie VIN

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Doc
2017-12-17, 14:46
REGULAMIN NAZYWANIA TEMATÓW I UMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ
Autor Wiadomość
Doc Model: A6 C5
Nadwozie: Limuzyna
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 1.8T AJL 180KM
Napęd: FWD
Rok: 1998
Skrzynia: Manual
Kod silnika: AJL
Imię: Andrzej
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1740
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2017-12-17, 14:41   REGULAMIN NAZYWANIA TEMATÓW I UMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ

Regulamin uzupełniający dla wszystkich umieszczających ogłoszenia!


1. Ogłoszenia sprzedaży/zamiany części/usług są możliwe tylko w tym dziale i tylko dla użytkowników forum, których liczba postów technicznych jest równa lub większa niż 50. Wyjątek stanowią oferty kupna, dla których limit postów nie jest wymagany.
Każde ogłoszenie musi spełniać określone poniżej wymagania.

2. Klubowicze odpowiadają osobiście za treść i obsługę ogłoszeń. Zabronione jest wystawianie ogłoszeń 'za kogoś' - wyjątek stanowią oferty kupna.

3. Kategorycznie zabrania się umieszczania w podpisie reklam, ogłoszeń (w tym również linków do ogłoszeń umieszczonych na stronie klubu A6), linków do innych stron internetowych nie związanych z klubem A6.
Zabrania się ponadto umieszczania w profilu banerów i avatarów o treści informującej o prowadzonej działalności lub znaków firmowych. Dotyczy to również umieszczania inicjałów, skrótów nazw itp.
Z wymienionych w tym punkcie ustaleń zwolnione są jedynie osoby upoważnione przez Administratorów klubu i społeczność 'VIP A6'.

4. Dział "Ogłoszenia" jest podzielony na pięć poddziałów przeznaczonych do umieszczania odpowiedniego typu ogłoszenia.
W celu ułatwienia zdefiniowania danej części czy usługi, należy umieszczać informacje, dla jakiego modelu przeznaczona jest dana część. Są ku temu przygotowane specjalne tagi. Ułatwi to w znaczący sposób odnalezienie ogłoszenia przez potencjalnego zainteresowanego. Wyjątkiem od tej zasady jest dział 'Usługi'. Tam nie używamy tagów.

5. Ogłoszenie zawierające ofertę sprzedaży musi zawierać:
- jedynie link do ogłoszenia na portalu aukcyjnym.

6. Oferty usług muszą zawierać:
- informacje dotyczące zakresu usług(i) wraz z formą jej realizacji;
- cenę;
- kontakt z ogłoszeniodawcą (numer telefonu bądź inną formę kontaktu);
- inne informacje.

7. Ogłoszenia niekompletne, nie spełniające wymagań określonych w punkcie 5 i 6 oraz niezgodne z Regulaminem, zostaną w trybie natychmiastowym usunięte do śmietnika, a jego autor otrzyma bana na pisanie na forum przez 7 dni od dnia usunięcia tematu.
Ponowne umieszczenie ogłoszenia niezgodnego z Regulaminem zaowocuje ponadto ukaraniem autora ostrzeżeniem za łamanie postanowień niniejszego Regulaminu.

8. Oferty kupna powinny w miarę dokładnie opisywać przedmiot, który ogłoszeniodawca chciałby zakupić wraz z orientacyjną ceną.

9. W celu utrzymania należytego porządku i aktualności tematu, ogłoszenia starsze niż jeden miesiąc będą usuwane (wyjątek dział Sprzedam części - 14 dni). Jeżeli klubowicz w dalszym ciągu pragnie coś ogłosić, powinien ponownie umieścić swój temat w odpowiednim dziale!
Zabrania się umieszczania ofert tego samego przedmiotu częściej niż raz w miesiącu, a ponadto zabrania się umieszczania przez jednego klubowicza ogłoszeń częściej niż raz w tygodniu (karencja 7 dni)!
Wyraźne łamanie postanowień tego punktu może skutkować otrzymaniem ostrzeżenia!

10. Wszyscy umieszczający zobowiązani są zgłosić nieaktualne ogłoszenie do usunięcia przez Moderatora, np. w przypadku sprzedania części, lub rezygnacji ze sprzedaży - gdy następuje to przed terminem zakończenia emisji ogłoszenia.

11. Temat z ogłoszeniami (dotyczy całego Działu Ogłoszeń) po jego wystawieniu będzie automatycznie zamykany przez osoby odpowiedzialne za forum a kontakt z ogłoszeniodawca będzie możliwy poprzez dane zawarte w samym ogłoszeniu ( @ , nr. telefonu ) lub poprzez Prywatne Wiadomości tzw PW.
W przypadku jakichkolwiek zmian w samych ogłoszeniu, autor zwraca się do Administracji Forum w celu dokonania korekty jego treści ( np. w przypadku sprzedanej jednej z kilku części ).

12. Tematy w dziale 'Sprzedam części' będą kasowane automatycznie po upływie 2 tygodni (14 dni).

13. W jednym temacie mogą znaleźć się jednocześnie maksymalnie 3 linki do konkretnych przedmiotów. Zakaz sprzedaży hurtowej!

14. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości w sprzedaży. Nie jest także stroną w sporach. Wszelkich praw należy dochodzić za pomocą odpowiednich mechanizmów na portalach aukcyjnych.
 
 
Administrator 


Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 4.2 335KM
Napęd: Quattro
Rok: 2004
Skrzynia: Tiptronic
Kod silnika: BAT
Imię: Andrzej
Pomógł: 231 razy
Wiek: 42
Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 9376
Skąd: A6Klub.PL

Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: