Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Zlot majowy 30.04 - 3.05

Lokalna w/w grupa sympatyków Forum Audi A6 / A7.
Aron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:43
Imię: Artur
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.2 137KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Słupsk

Zlot majowy 30.04 - 3.05

Post autor: Aron » 07 mar 2011, 17:48

Nasz "pomorski" zlot odbędzie się w Hermanowie.

W cenie 75,- dobra/za osobę (ze śniadaniem) mamy: parking, rowery, możliwość wędkowania, basen, saunę, łuki i wiatrówki, kino oraz karaoke bez dodatkowych kosztów. Na miejscu możliwość dokupienia obiadu (20zł) lub kolacji (15zł). Na zewnątrz do dyspozycji będzie grill, a wewnątrz bar z alkoholami, lodami dla dzieci, itp.

Hermanów leży niedaleko ÂŚrody Wlkp. - TU - Jest to 187 km od miejscowości Arturówek, w której to będzie odbywał się Główny Zlot - może wpadną do nas konwojem na drina ;-)

Hermaów to przede wszystkim konie - możliwość przejażdżki, nauki, itp.

Z wycieczek fakultatywnych można skorzystać np. z:
- ZOO w Poznaniu
- Skansen Miniatur na trasie pomiędzy Poznaniem a Gnieznem,
- Park dinozaurów z torem motocrosowym, kartingowym i dla dzieci mini Qudy w Rogowie
- Gabinet Figur Woskowych BARGEN
- Na poznańskiej Malcie letni tor saneczkowy oraz mini golf, itp.

... a jak nam się nic nie będzie chciało, to flacha i na ryby <radocha>


Lista osób, które na pewno jadą:
1. Aron (Krzysiek) + żona (Ewa) + córka (Judyta 1,5 roku) od 30.04. - 03.05. (3 nocki)
2. bob_budowniczy (Robert) + żona (Asia) + syn (Dominik 6 lat) od 30.04. - 03.05. (3 nocki)
3. buchy (Robert) + żona (Gosia) + syn (Adrian 11 lat) od 30.04. - 03.05. (3 nocki)
4. mysza (Robert) + żona (Dorota) + syn (Jakub 7 lat) od 30.04. - 03.05. (3 nocki)
5. MONEER (Monir) + dziewczyna (niespodzianka) od 1.05. - 3.05. (2 nocki)
6. ma_pok (Maciej) + dziewczyna (Agnieszka) od 30.04. - 03.05. (3 nocki)

Pozostali zainteresowani:[/b]
- tomkom1 (Tomek) - na jedną nockę, ale jeszcze brak szczegółów
- Piotruś (Piotr) - tu niespodzianka (niewiadoma)
- censored (Iwo) - podjedzie na parę godz. pogadać (jak pisał z tortem ;-) )
- zibi06 - na jakąś nockę ;-) - zależy kiedy uda wyrwać się z pracy (może uda się przywieść prosiaczka) <radocha>

Pozostałym chętnym podam nr tel. i będą mogli indywidualnie sprawdzać, czy ośrodek będzie dysponował jeszcze wolnymi pokojami.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2011, 19:49 przez Aron, łącznie zmieniany 9 razy.

Aron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:43
Imię: Artur
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.2 137KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Aron » 08 mar 2011, 01:36

censored pisze:Co za glowny zlot? Z tego co wiem to ten glowny zlot nazywa sie "III Urodziny Audi A6 Klub Polska"
Tak, można wy edytować nazewnictwo ;), do poprawy następujące skróty myślowe:
- Główny zlot - oficjalne "III Urodziny Audi A6 Klub Polska",
- nasz "pomorski" zlot - "pomorskie" (nie tylko) urodziny A6

"zlot" krótsza nazwa, aczkolwiek masz rację, zgodnie z protokołem powinno się podawać: "III Urodziny Audi A6 Klub Polska" <lol>
censored pisze: twoje to po prostu spotkanie ze znajomymi, to taka drobna roznica :)
Tu niezupełnie, bo jadą tylko użytkownicy A6 z www.a6klub.pl - Innych nie przyjmujemy, ani z AKP ani a A8Team.

mysza
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 267
Rejestracja: 03 lip 2008, 11:04
Lokalizacja: Lebork/Pomorskie

Post autor: mysza » 08 mar 2011, 19:38

bedzie wiecej ludzi piotrus...nawet jak rowerem podjedziesz to cie mile powitamy chlebkiem i sola :> tylko nie piszemy tego tytaj bo mozna bana dostac i bedzie lipa <szok>

Aron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:43
Imię: Artur
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.2 137KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Aron » 08 mar 2011, 20:41

Także szykuje się Akcja Techniczna z prawdziwego zdarzenia ;-) Na naszym zlocie będą tylko userzy z www.a6klub.pl Jakby grupa z Arturówka chciała podjechać na drina, to będzie mile widziana ;)

Może uda się przekonać najbardziej zasłużonego usera do aktywnego powrotu na forum! Warto?

bob budowniczy

Post autor: bob budowniczy » 08 mar 2011, 20:49

Witam , wszem i wobec , miło by było Piotrus , ja tez jade na Hermanów

mysza
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 267
Rejestracja: 03 lip 2008, 11:04
Lokalizacja: Lebork/Pomorskie

Post autor: mysza » 09 mar 2011, 07:31

zibi06 pisze:Aron a nie posiadacze A 6 też mogą ? Lepsze spotkanie ze znajomymi chociażby wirtualnymi niż regulaminowa "przyjemność" ;)

możesz nawet rowerkiem podjechać :) zawsze mile widziany

Aron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:43
Imię: Artur
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.2 137KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Aron » 09 mar 2011, 19:08

censored pisze: Aron, jasno i klarownie co masz w cenie 440zł ??
Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź:
Koszt całkowity dla 2 osób za 2 noclegi ze schematem 3 posiłków to 440zł. Jeżeli będzie jakaś różnica od tej kwoty, to będzie ona spowodowana tym, że np. będziemy gdzieś jechać (tzw. wycieczki fakultatywne) i wówczas za to płacić lub będziemy jeść gdzie indziej, czyli wówczas nie płacimy za posiłek w Hermanowie, lecz tam gdzie będziemy się stołować (aby nie być przywiązany do ośrodka w środku dnia). Gdyby była większa ilość osób chętnych na tą alternatywę, wówczas można byłoby zorganizować inny schemat żywnościowy: śniadanie, a następnie obiadokolacyjny grill indywidualny dla naszej grupy - czyli pora obiadowa wyjazd gdzieś w teren, a wieczorem biba - ale obawiam się, że jest już zbyt późno na takie ustalenia, ale w każdym bądź razie jest to zależne od ilości osób i jeszcze możliwe do zrobienia! Kolejna różnica od ceny może być spowodowana tym, że ktoś będzie miał chęć pojeździć konno, lub też tym, że zamiast kolacji pójdzie się na grilla. Atrakcje typu sauna, karaoke, wiatrówki, ryby, itp. (wypisane w poście na forum) - bez limitu w cenie. Także kwota 440,- jest jak najbardziej realna a na jej zmianę mogą (nie muszą) wpłynąć tylko tu podane czynniki.
Aktualnie jestem w trakcie rozmów z tym ośrodkiem na temat większej ilości użytkowników i już jest deklaracja ze strony właścicielki, że będą dodatkowe bonusy - jakie? Zależne jest to oczywiście od frekwencji!
Ps. Większość z nas jedzie na 3 dni, ale to i tak będzie taniej niż na Urodzinach za 2 dni ;-)

Aron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:43
Imię: Artur
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.2 137KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Aron » 10 mar 2011, 08:08

censored pisze: Hmmm w sumie nie napisałeś mi nic więcej niż poprzednio,
- nocleg - ?
- śniadanie - ?
- obiad - ?
- grill - co i ile ?
- bankiet co i ile ?
nie da się przyrównać jednej do drugiej.
To są pytania trochę uszczypliwe, dlaczego? Bo to, ta jak ja bym pytał Ciebie na wątku Urodzinowym, ile za nielimitowany dostęp do sauny, luków, wiatrówek, rowów, itp.
Piszesz też, że się powtarzam, a mimo to pytasz ponownie o rzeczy, które widnieją w pierwszym poście (!), czyli: koszt noclegu, śniadania, obiadu, kolacji... Bankiet? To również pytanie retoryczne, gdyż kto robi bankiet dla kilku aut? Ale... Tak jak pisałem w poprzednim poście, jeżeli będzie nas więcej impreza zamknięta jest możliwa, tylko wpierw jest potrzeba wiedza, ilu nas będzie? - Nabór trwa... (do niedzieli) <cwaniak>

Porównać jednak się jednak da (poniżej przykłady)!
- Pytanie, po co my tam jedziemy? Aby się integrować, spędzić miło wspólnie czas, czy po to by od stołu nie wstawać i tkwić w ośrodku poza wyjazdem na parking i kawę ;-)

Jak sądzę większości nie zależy na takiej ilości jedzenia jak wyszczególnione przez MAXa (wyszczególnione ceny też kosmos - ale o tym później) dlatego, że i tak nie zjedzą więcej potraw niż ich żołądki przyjmą, czyli co za różnica, czy dań jest 10 czy 110, skoro i tak zjedzą tyle samo...

Co więcej, gdyby potraw było mniej, byłaby inna cena i frekwencja oraz brak konieczności przywiązania do ośrodkach o określonych porach (obiadowych). Więc, gdyby ograniczyć te posiłki, to mogłaby się zrobić cena 270,- od osoby (klubowicz 250,-) - czyli taka jak na A4 Klub Polska czy też jak w Hermanowie 220,-. Czy też jak napisał corel: "z racji na cene nie pojechałem na II urodziny, teraz jest jeszcze lepiej <luzik> spytajcie ma_pok'a jak bawił się Pomorski Klub Audi za 220,- od osoby na Zimowym Zlocie w Chmielnie?" Więcej przykładów? W kwietniu, czyli 3 tygodnie przez imprezą Audi, ze znajomymi (w 10 aut) jedziemy w okolice Mrągowa. Koszt to 110,- za dobę od osoby z pełnym wyżywieniem! Czyli koszt całkowity za 2 osoby to 440,- za 2 nocki (czyli 3 dni), pełne wyżywienie i wliczona w to biesiada. Moja 1,5 roczna córka oczywiście gratis. Następny przykład: We wrześniu 2010 byliśmy (około 12 aut) pod Warszawą. Cenowo za ten sam pobyt czyli 2 nocki (3 dni) 320,- za 2 osoby (dziecko gratis). Z tą różnicą, że w cenie było tylko śniadanie. Dodatkowo płaciliśmy po 70zł od osoby za przyrządzonego grilla, a więc łącznie 480,-. To są realne ceny za takie 3 dniowe (2 noclegi) zloty! - Na III Urodzinach minimum 740,-. III Urodziny są jakby z Warszawy (nie z Centrum PL - bo to zupełnie co innego!). Takie przykłady można mnożyć w każdej części kraju! Oczywiście standardy hoteli, ośrodków również na innym poziomie niż Arturówek!

Ja bym takie zloty na full wypasie dla tylu osób organizował za ok. 450,- od pary za cały pobyt z wyżywieniem! Tu trzeba dodać, że imprezy, w która brałem udział/organizowałem były w mniejszym gronie, czyli... Nie miałem szansy wynegocjować 10% czy 20% zniżki na wszystko, jak byłoby to możliwe, gdybym organizował dla 100 czy 150 osób!!

Teraz wydaje się, że userzy woleliby właśnie tą drugą (tańszą) opcję, zważywszy na to, że w ankiecie przygniatająca większość (zapewne Admini, Mody i SU - czyli strona w sprawie, osoby, które załatwiały - opowiedziały się za droższymi pułapami) opowiedziała się za najtańszą opcją (nomen omen i tak za drogą jak na realia). Może kiedyś uda się tak to zorganizować i będzie można się przekonać, który wariant lepszy/skuteczniejszy dla frekwencji, czyli chyba główne zamiaru Urodzin?

censored, w związku z tym, że masz do mnie pytania publiczne, na które starałem się odpowiedzieć tak szczegółowo jak tylko potrafię (wraz z przykładami z autopsji), mam jedno do Ciebie: Czy dasz mi się bryknąć swoim autem? <lol>

arekjask
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 469
Rejestracja: 21 sie 2009, 22:31
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2007
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.4 170KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: arekjask » 10 mar 2011, 09:50

Aron pisze:
censored pisze: Hmmm w sumie nie napisałeś mi nic więcej niż poprzednio,
- nocleg - ?
- śniadanie - ?
- obiad - ?
- grill - co i ile ?
- bankiet co i ile ?
nie da się przyrównać jednej do drugiej.
To są pytania trochę uszczypliwe, dlaczego? Bo to, ta jak ja bym pytał Ciebie na wątku Urodzinowym, ile za nielimitowany dostęp do sauny, luków, wiatrówek, rowów, itp.
Unikasz tematu jak diabeł święconej wody.

U nas jest dokładnie napisane, co będzie w tej cenie, łącznie z jadłospisem. Cena u nas jest wyższa, bo 2 dni będziemy mieli bankiet wieczorem. Jeżeli zrezygnujemy z tego, to zbliżymy się do twojej kwoty. Tylko po co?

Wyraźnie jest napisane, że organizowane są III Urodziny Klubu, a nie "zlot dla zabicia czasu". Dlatego też będziemy mieli np. duży tort, który też podwyższa koszty uczestnictwa.

Nikt cię nie zmusza do wyjazdu na urodziny klubu, ani nikt ci nie zabrania organizowania lokalnych zlotów.

Tylko bądź uczciwy i nie wciskaj ludziom, że oferujesz TO SAMO za mniejsze pieniądze.

I nie "wyzywaj" mnie od SU. Do niedawna byłem takim samym użytkownikiem jak ty i nie czuję się w żadnym stopniu lepszy od ciebie czy od innych tylko dlatego, że zostałem SU. Nie zmieniłem też poglądów i nie straciłem zdrowego rozsądku.
Kogel-mogel FB :/
Fora to jest biwak. :)

Aron
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:43
Imię: Artur
Moje auto: 100 C4
Rocznik: 1992
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.2 137KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Aron » 10 mar 2011, 10:53

arekjask pisze: Jeżeli zrezygnujemy z tego, to zbliżymy się do twojej kwoty. Tylko po co?

np. duży tort, który też podwyższa koszty uczestnictwa.
Nikt cię nie zmusza do wyjazdu na urodziny klubu, ani nikt ci nie zabrania organizowania lokalnych zlotów.
Tylko bądź uczciwy i nie wciskaj ludziom, że oferujesz TO SAMO za mniejsze pieniądze.
I nie "wyzywaj" mnie od SU.
Z tym wyzywaniem to jak przypuszczam metafora... Bo personalne wyzwisko pamiętam tylko od SLYJED, ale to nie na temat!

Powiem Ci tak, od ok. 15 postów bronię się przed atakami SU/Modów - bo zwykły user nie ma takich problemów by czepiać się o cokolwiek... SU/Mody piszecie na naszym lokalnym forum - w jakim celu...? Nie wiem jakim, ale te posty są delikatni mówiąc agresywne! Po co to wam?

Sugerujesz, że u nas nie będzie co jeść, a u was będzie? <lol>

Tak jak napisałeś, każdy ma prawo do zlotów i my to właśnie robimy. Cena 440,- odpowiada nam po prostu bardziej niż 740,- i basta!

Wstawiasz banialuki typu tort, a przecież wiadomo, że jak z puli każdego na koszt tortu przeznaczone zostanie 2zł to tworzy się kwota odpowiednia. Czyli piszesz całe zdanie o zagospodarowaniu 2zł - śmieszne...
Kolejne o identyfikatorach - ile za to? 3zł? - Czyli już macie 2 atrakcje więcej w cenie <radocha>

Bankiet, czyli impreza zamknięta: dla paru uczestników się takiego czegoś nie organizuje z oczywistych powodów! Naszym założeniem było spotkanie się w mniejszym gronie, a jeżeli założenie to się zmieni to dodatkowe atrakcje również mogą być, jeżeli będziemy mieli na to ochotę - My, nie Wy! (bo wciąż jest to wypominane, niejako obowiązek...).

U was: jest impreza zamiast kolacji (nie dodatkowo), czyli robiąc coś takiego w Hermanowie cena powinna urosnąć o 30zł (powtarzam: grill zamknięty jest u was zamiast kolacji, a nie dodatkowo!).
ÂŚledząc menu w Arturówku można zauważyć, że jest ono wyraźnie bardziej ubogie niż to z przed roku (a cena wyższa!) pomimo gorszej jakości ośrodka! <mysli>
Zapytaj corela lub ma_poka o zimową imprezę (wspomnianą w poprzednim poście) - dowiesz się ile to powinno kosztować! Skoro podane powyżej 5 przykładów nie dają do myślenia... <mysli>

A jak to u was wygląda od strony prawnej: Czy każdy uczestnik dostanie w hotelu Fakturę za zakwaterowanie i wyżywienie? Nie, bo po co... Czy organizatorzy rozliczą się z wpłacanych pieniążków na konto prywatne? 370,- x 100 = 37.000,- Lepiej, żeby US nie wywęszył tych wpłat, bo będą nie potrzebne kłopoty, tłumaczeni się... Czy podane na forum kwoty można jakoś zweryfikować? (Ps. ja wierze na słowo np. Tobie, tak samo jak Ty mi...) Kosztorys kalkulacji jest nie adekwatny do miejsca, zauważmy, że jest to stary budek, z częścią pokoi dosyć dawno nieodrestaurowanymi (stare łózka, brak szaf). Jakość i wystrój tego miejsca dyktuje warunki cenowe, które są na dużo wyższym poziomie (podane w poście) niż ów jakość lokalu!
Tylko, że to nie jest mój problem, dlatego też by się nad tym nie zastanawiać wybrałem inny zlot! A jednak okazuje się, że dzięki SU i Modom, muszę do tego po parę razy dziennie się ustosunkowywać! <nerwus>

Do przekomarzania się zapraszam na PW, moim zdaniem oferta Hermanowa jest dużo bardziej atrakcyjna. arekjask, nie kłam też proszę: "nie wciskaj ludziom, że oferujesz TO SAMO" - nic takiego nie napisałem!
Wklejcie ten wątek obok Urodzinowego - zobaczymy jak wypowiedzą się tu inni userzy, bo zdanie SU/Modów jest ogólnie znane <klotnia>

Ps. Powiedz mi, co ja mam z tego, że muszę odpisywać na zarzuty i czepialstwo kilku/kilkunastu SU/Modów? Jest was wielu i co dzień kto inny ma do mnie pretensje! Po co? Widocznie coś kogoś boli... <radocha>

Specjalnie dużymi:
TE PRZEPYCHANKI SÂŁOWNE ROBIÂĄ SIę JUÂŻ NIE SMACZNE. WYLICZANIE KTÓRY ZLOT JEST LEPSZY PSUJE HUMOR CHYBA KAÂŻDEMU! KAÂŻDY POWINIEN INDYWIDUALNIE WYBRAć OFERTę ZA 440,- LUB ZA 740,- MOJÂĄ INTENCJÂĄ NIE JEST DALSZE KÂŁÓCENIE SIę, Mad_MAXa TEÂŻ! - USZANUJCIE TO!

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 10 mar 2011, 11:35

a ja powiem wam tyle...powoli sklaniam sie ku opcji objazdowej...
sam pomagam organizowac I zlot audi80.pl w ramsowie czyli tam gdzie mielismy w ub.roku urodziny...
oferta 300zl od osoby a wiec osrodek zdecydowal sie nawet obnizyc cene o 20procent wzgledem ubieglorocznej...
mam nadzieje ze tam spedze pierwszy dzien...drugiego dnia sprobuje dotrzec na urodziny klubu a6...pogadac z ludzmi..z niektorymi stanac oko w oko...i chyba zawine sie na wasz zlot...zeby 3 dnia wrocic do ramsowa i pozegnac klubowiczow z 80...
z mojej strony nie dziwi mnie inwazja ani na regionalne fora,ani szukania dziury w calym jesli chodzi o wytykanie roznic w ofercie...
jestem na tym forum zaledwie akcpetowalny przez grupe super userow i moderow o adm nie wspomne wiec wyjatkowo powstrzymam sie od doglebnej analizy...

zaznacze tylko jeden szczegol rozniacy te dwie oferty..tutaj nikt nie uszczesliwia mnie na sile za moje pieniadze...np.dj....np.okreslona kwota na niespodzianki...w wsyokosci 10 procent calego kosztu za przyjazd...ktos tu juz zucil tortem.....hm.....czy to solenizant o to sie stara czy zbiera hajs od gosci ktorzy do niego przychodza?
Ostatnio zmieniony 10 mar 2011, 13:05 przez Forum Audi A6 ., łącznie zmieniany 1 raz.

mysza
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 267
Rejestracja: 03 lip 2008, 11:04
Lokalizacja: Lebork/Pomorskie

Post autor: mysza » 10 mar 2011, 16:55

moja zona upiecze dla nas torta na taka grupke wystarczy tylko nie wiem jak on w drodze wytrzyma ...bo dojechaniu bedziemy go jedli palcami ;p

Forum Audi A6 .

Post autor: Forum Audi A6 . » 10 mar 2011, 17:05

kuuurna tort to sie na urodziny albo komunie robii....zrobmy lepiej pieczonego prosiaka nad ogniskiem za ta kase....zauwazcie co napisalem...zrobmy.chyba rozumiecie? <lol> <lol> <lol> <lol>

mysza
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 267
Rejestracja: 03 lip 2008, 11:04
Lokalizacja: Lebork/Pomorskie

Post autor: mysza » 10 mar 2011, 17:09

tomkom1 pisze:kuuurna tort to sie na urodziny albo komunie robii....zrobmy lepiej pieczonego prosiaka nad ogniskiem za ta kase....zauwazcie co napisalem...zrobmy.chyba rozumiecie? <lol> <lol> <lol> <lol>


dobry plan z tym swiniakiem a koszta nie wielkie jak sie podzieli na wszystkich <brawo>

mysza
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 267
Rejestracja: 03 lip 2008, 11:04
Lokalizacja: Lebork/Pomorskie

Post autor: mysza » 10 mar 2011, 17:18

ja moge grilowac moje drugie hobby <rotfl>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga