Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Nawigacja rsnav audi a6 c7

Wszystkie inne nawigacje GPS niż fabrycznie montowane.
ODPOWIEDZ
Piotreek1368
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2021, 11:09
Imię: Piotr
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2013
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 3.0 TDI 245KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Łowicz

Nawigacja rsnav audi a6 c7

Post autor: Piotreek1368 » 12 kwie 2021, 11:14

Witam wszystkich!
Montował już ktoś bądź miał styczność z rsnav android w audi a6 c7? W swoim modelu mam mmi 3g Basic. Jak to działa i czy nie ma z tym żadnych problemów. Kto podejmie się ewentualnego wymienienia ekranu. Dla uściślenia chodzi mi o coś takiego:
https://youtu.be/wPpVenRene0

Adamski8585
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 01 lip 2021, 01:12
Imię: Adam
Moje auto: A7 4G
Rocznik: 2012
Nadwozie: Hatchback
Silnik: 3.0 TFSI 300KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: S-tronic
Paliwo: Benzyna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nawigacja rsnav audi a6 c7

Post autor: Adamski8585 » 25 lip 2022, 20:37

Piotreek1368 pisze:
12 kwie 2021, 11:14
Witam wszystkich!
Montował już ktoś bądź miał styczność z rsnav android w audi a6 c7? W swoim modelu mam mmi 3g Basic. Jak to działa i czy nie ma z tym żadnych problemów. Kto podejmie się ewentualnego wymienienia ekranu. Dla uściślenia chodzi mi o coś takiego:
https://youtu.be/wPpVenRene0
montowałem w A7 2012 mmi 3g+. Nie obyło się bez problemów ale finalnie stacja działa bardzo fajnie. Problemy jakie się pojawiły.
1. zanik satelit. Odpalałem było ok 15 satelit po ok 15 minutach spadało do 0 i np google mapy krzyczały, że brak GPS
2. Ogólnie problem z montażem. Nie jestem mechanikiem ani nie jestem uzdolniony manualnie. Pierwsza instalacja zajęła mi ok 8 godzin. Wliczam w to przeciągnięcie mikrofonu, schowanie stacji za schowkiem, schowanie takiej wielkiej kostki za centralnym panelem, wymiana monitora na większy dotykowy.

Finalnie stacje wymieniali mi 3 razy(sam musiałem wymontowywać starą i montować nową). Na szczęście nie musiałem kolejny raz przeciągać kabli. Rozmawiałem z paroma warsztatami gdzie zajmują się montażem takich bajerów to chcieli ode mnie 1000zł natomiast powiedzieli, że nie często ale faktycznie zdarza się, że przyjdzie uszkodzona partia. Ja trochę bałem się z aliexpress chciałem to kupić ciut drożej ale od jakiegoś dytrybutora w Polsce co mi da na to gwarancje no i w razie czego pomoże przy montażu i faktycznie skorzystałem z takiej pomocy co prawda zdalnej ale bez niech było by dla mnie chyba nie do przeskoczenia.
wygląda to u mnie tak:
https://youtu.be/rKbYw4hWzmU

Awatar użytkownika
daro992
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2021, 17:46
Imię: Darek
Moje auto: A6 C7
Rocznik: 2016
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0TDI CNHA 190KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: London

Re: Nawigacja rsnav audi a6 c7

Post autor: daro992 » 23 sie 2023, 20:58

Wszystko latwe i proste w montazu. Jezeli chodzi o GPS to najlepiej pociagnac antene gdzies w okolice slupka pomiedzy przednimi i tylnymi drzwiami, antene od wifi/4g zamontowalem z tylu przy kratkach tylnego nawiewu dla pasazerow, zalecam tak zrobic bo niestety tak jak kolega pisal wczesniej z reguly koliduje to z np. DABem i oryginalny DAB nie dziala i nie masz sygnalu GPS. Ewentualnie kupic przejsciowki i podlaczyc sie pod oryginalna antene od GPS. Ja montowalem najpierw wersje z wyswietlaczem z winda pozniej zmienilem na 12.3". Smiga fajnie, zauwazylem ze ogolnie dzwiek w aucie sie poprawil na plus, no i do tego mam Youtuba, TV, wideorejestrator, kamere cofania, monitor DPF, wirtualne zegary itp, itd.

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja niefabryczna”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga