Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A6C6]Problem z nowym nabytkiem.Licze na pomoc.

Nawigacja fabryczna
majster_klepka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 76
Rejestracja: 20 maja 2010, 20:57
Imię: Grzegorz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.5TDI BDH 180KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: majster_klepka » 14 gru 2011, 00:38

Stronq pisze:Witam. Mam ten sam problem co w temacie.
Jestem zainteresowany nawigacją do audi A6 którą niedawno nabyłem w DW Wrocław ( http://www.dw-auto.pl/productCatalog/product/116 - link oferty mojego auta), ale mam kilka wątpliwości. Wydaje mi się że auto z nawigacją powinno mieć drugi czytnik CD w przednim schowku, jak wyżej było wspomniane. W moim audi też jest tylko jeden czytnik CD, a jednak w opisie auta jest napisane, że ma navi - patrz link, więc mam prawo sądzić, że player CD nie tylko czyta płyty Audio/MP3 ale również też od Nawigacji. Zastanawia mnie jeszcze jedno: Jeżeli MMI Basic nie ma navi, to po co niektóre firmy wgrywają do tego rodzaju MMI polskiedo lektora? Widzę, że pozostaje jedno rozwiązanie: Odwiedzić autoryzowany serwis audi i po prostu zapytać czy jest navi czy nie? Uważam, ze zbędne jest przerabianie MMI na Navi ze względu na koszty przeróbki, które są zapewne znacznie wyższe w SPAM do nawigacji "przyklejanych do przedniej szyby"
Pozdrawiam.
:> Szczęśliwy użytkownik Audi A6 Avant C6 2.7 TDI[/u]


ze zdjęć widać, że posiadasz mmi basic z opcją navi czyli:

czytnik, który masz w schowku spełnia rolę czytnika navi jak i czytnika zwykłych płyt cd. nie ma opcji korzystania z dwóch rzeczy naraz czyli z navi i cd podczas jazdy ...

pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga