Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Multitronic - szarpie po naprawie i adaptacji

Układ napędowy i skrzynie biegów
ODPOWIEDZ
Picek99
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2012, 00:13
Lokalizacja: Frome UK

Multitronic - szarpie po naprawie i adaptacji

Post autor: Picek99 » 21 wrz 2023, 23:21

Witam. Skrzynia Multitronic - miałem problem z ruszaniem pod górkę, dalem skrzynie do naprawy, wymieniono tłok sprzęgła jazdy do przodu i same tarczki plus przy okazji koło dwumasowe. Zrobiona została adaptacja i jazda próbna, wszystko ok. Auto odebrałem, rusza bez problemu, jeździ płynnie natomiast skrzynia szarpie przy przezucaniu z D na N lub R. Przy starcie, na D przerzuca beż żadnych szarpnięć.
Auto dalem z powrotem do mechanika, zrobili mi na miejscu adaptację. Po adaptacji żadnych szarpnięć, wszystko płynnie bez problemów. Wyjechałem z od nich i zrobiłem kilka przejazdów przód tył i żadnych problemów. Godzina drogi do domu trochę po autostradzie, troche w mieście po górkach itp. Zajechałem pod dom i już było czuć lekkie szarpnięcie. Po paru godzinach pojechałem do sklepu i już sytuacja tak jak wcześniej - szarpie po zrzucaniu z D (czuć że auto ciągnie mocno do przodu po wrzuceniu na D - jakby było za duże cisnienie). Kontakt ponownie z warsztatem - oni na to że pompa oleju prawdopodobnie do zmiany. Dodam tylko że przed wymianą sprzegiel żadnego szarpania nie było.
Wyczytałem na jakimś forum że ktoś miał podobny problem i dopiero adaptacja innym programem rozwiązała sprawę - czy to możliwe?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga