Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C5] Poślizg osi tylnej

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
Gibson
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2010, 14:16
Lokalizacja: Gdańsk

[ A6 C5] Poślizg osi tylnej

Post autor: Gibson » 10 cze 2011, 13:51

Witam,
Mam problem z moją A6 C5 2.5 TDI Sedan. Od pewnego czasu gdy popada deszcz albo jest bardziej mokra nawierzchnia tylnia oś łapie jakiś dziwny pośliz. Byłem na zbieżności i na geometrii. Okazuje się, że nie można ustawić geometrii bo tylnia belka jest krzywa. Czy ktoś z Was miał taki przypadek? Wspomnę tylko, że zaczęło to się dziać od pewnego czasu, nie uderzyłem nigdzie auta. Opony też zmieniałem. W warsztacie sugerują, że krzywa belka lub silentblocki do wymiany. Co o Tym sądzicie. może ktoś miał już taki przypadek?

Awatar użytkownika
Toperz
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 501
Rejestracja: 14 mar 2010, 07:46
Imię: Damian
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 163KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Toperz » 10 cze 2011, 14:02

Gibson, Kolego masz to auto od samego początku? Kiedyś tak miał znajomek w BMW że też się nie dało ustawić geometrii bo był walony z tyło i to mocno. Potem to zrobili na błysk ale belki już nie wymieniali. Jak on kupował auto to nie było śladu po uderzeniu aż do czasu...

ÂŻyczę powodzenia.
Toperz

Gibson
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2010, 14:16
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gibson » 11 cze 2011, 06:46

Był lekko przejechany bok (prawe przednie drzwi) jak go kupowałem ale nic się takiego nie działo! Dopiero po jakimś czasie zaczął łapać poślizg. Jak byłby walony to myślę, że od razu takie coś by się działo. Jade jeszcze do jednego mechanika żeby dobrze obejrzał go i sprawdził silentblocki, dodatkowo mają sprawdzić jeszcze amorki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga