Strona 1 z 1

Uwalony modul komfortu ?

: 02 lut 2016, 17:13
autor: Arrni
Witam, przez ostatnie 4 lata mam problem typu ze cos zżera mi akumulator, bylem w aso wymienili mi jakas rzecz wsadzili nowy aku zakodowali i co ? tydzien chodzil i padl jak reszta :/ ladowanie przy aku mam 13,4v o 1v mniej niz przy alternatorze 14,5:/ no ale ostatnio mam takie cuda typu sam wlacza sie alarm i otrwiera sie bagaznik nawet jak auto jest wylaczone i stoi sobie :/ najczesciej lubi a wrecz zawsze przy odpalaniu lub otwieraniu obojetnie ktorych drzwi , po zgaszeniu auto ostatnio zamek cyka okolo 2 minut :/ recznie otworzyc sie bagaznika nie da tylko kluczykiem lub z kluczyka elektronicznie.. I tu jest moje pytanie czy to moze byc wina uwalonego modulu komfortu ? dodam ze inne rzeczy dzialaja idealnie .

I jeszcze jedno pytanie , czy mozna jakos przywrocic ustawienia fabryczne modulu komfortu ?

Z gory dzieki za odpowiedzi.

: 02 lut 2016, 17:24
autor: mat1324
A może winne jest słabe napięcie ładowania na akumulatorze? Masz za słaby akumulator (niedoładowany) to i takie cyrki się dzieją. Sprawdź, gdzie traci ten 1V, bo to trochę sporo. Zacznij od masy pod maską (po lewej stronie, jak stoisz przed autem).

: 02 lut 2016, 18:16
autor: Arrni
raczej to ma malo wspolnego z tym :/ bo auto moze stac nie odpalane na naladowanym aku 7 dni i juz nie odpali nawet zarowki sie nie zaswieca na liczniku :/ a co do massy o ktorej wspomniales to mianowicie w ktorym miejscu dokladnie sie ona znajduje daj jakies zdjecia prosze, w moim modelu akurat nie mam tych bolcy co mozna podlaczyc kable pod rozruch.

: 03 lut 2016, 07:33
autor: wandaliss
Przylacze się do pytania

Ponieważ mi wywala bład
01331 left rear door control module j388

po skasowaniu pojawia się ciągle to samo ... ja zauwazyłem ostatnio ze jak otworze drzwi pasażera z tyłu to swiatełko pod nogami w fotelu zapali się na chwile a później zgaśnie, nie wiecie co się moze dziać ??

czy to wina uszkodzonego modułu ?
jak tak to jakie są różnice w modułach