Strona 1 z 1

[A6 C5] arternatywa dla webasto

: 19 sie 2009, 14:25
autor: Sebek
koledzy powoli idzie zima ( już mnie to przeraża ) zastanawiam się jak zastąpić webasto (bo nie mam go w moim aucie ) wpadłam na pomysł żeby założyć odpalanie z pilota :
np.

http://www.allegro.pl/item710236796_exu ... lanie.html

tylko robi się mały problem :
co z immobilizerem ???

ma ktoś praktykę w takiej zabawie ?

: 19 sie 2009, 17:02
autor: wiesiek-02
Cześć ja bym ci jednak proponował montaż Webasto , to co chcesz kupić to żadna rewelacja zapłacisz kilka stówek za coś czego nie bedziesz za bardzo używał , możesz mi wierzyć że zasieg tego jest mierny (na pewno nie taki jak piszą) a za jakiś 1000zł można wyrwać porządne Webasto (oczywiście używane) ja sobie montowałem takie poprzedniej zimy , to jest super sprawa , a jak byś sie zdecydował mogę ci powiedzieć i pokazać co gdzie i jak podłączyć bo w sumie to tak jesteśmyprawie po sąsiedzku ..

: 19 sie 2009, 20:33
autor: Sebek
wiesiek-02

fajnie , napisz gdzie kupowałeś i czy sam wszystko robiłeś

on prosze

: 19 sie 2009, 20:59
autor: zalcer
tom moze zrobimy klub słupsk\koszalin to jest nas juz trzech heeee przecie to tylko 60 km i nawet trasa spox. a odnosnie webasto to mieszkam w niemczech\slupsk i niekiedy(3x na miesiac) musze nocowac na autostradzie w aucie i co najgorsze budze sie z zimna ach jak przydało by sie webasto.

: 19 sie 2009, 22:51
autor: maweriq
wiesiek-02, Napisz gdzie to kupiles i za ile bo tez bym sobie sprawil a co do montazu to moglbym podjechac do Ciebie i podejrzec jak masz to wszystko podlaczone ;-)