Strona 1 z 1

A6C5 1,9 AFN

: 26 lis 2015, 20:04
autor: remi76
Witam jakiś czas jestem na forum więc czas się pochwalic swoją maszyną :)
Audi jest z 1998r silnik to 1.9 afn zachipowany,
auto dodatkowo wyposażone w
-skórzane kubełkowe fotele, podgrzewane,
-fotele z elektryczną regulacją i pamiecią
-nawigacja
-nagłośnienie bose
-tempomat.
i to chyba tyle, po zakupie został wymieniony rozrząd oleje i wszystkie płyny polerka lakieru,
dołożyłem alu ramki zegarów , wymienione lampy tył spojler klapy
Audi sprawuje się bardzo dobrze śmiga bez żadnych awarii
i kilka fotek tak na szybko zrobione telefonem:

: 26 lis 2015, 23:23
autor: mar-for-a6
Ładna sztuka <okok>
Wal dokładki w kolor jak u mnie <rotfl>
Jakieś grubsze plany? :)

: 27 lis 2015, 07:16
autor: remi76
co do planów, to sam nie wiem, za bardzo nic mi nie przychodzi do głowy co by tu zmienic,
wrzucam kilka fotek wnętrza i kól na jakich teraz audi śmiga

: 27 lis 2015, 11:09
autor: patrick_lch
Wnętrze na kozaku :)

: 27 lis 2015, 11:49
autor: Mazdomania
Ja bym umyła skórę, a w szczególności siedzenie kierowcy, bo teraz to bardziej straszy niż przyciąga uwagę.

: 27 lis 2015, 11:55
autor: remi76
dzięki za komentarze,
zdjęcia są troche nie aktualne, skóra jest już po czyszczeniu i zabezpieczeniu balsamem
zrobię pózniej fotki to dodam ja to wygląda teraz.

: 27 lis 2015, 12:20
autor: patrick_lch
A spoiler to jakiś zamiennik czy ori??

: 27 lis 2015, 17:10
autor: remi76
patrick_lch spojler sam nie wiem co to jest nie pamiętam czy były jakieś znaczki na nim zanim zamontowałem jakoś nie zwróciłem na to uwagi , w każdym bądź razie nie jest to zamiennik kupowany na allegro przyjechał kilka lat temu na audi kolegi które kupił w Niemczech i zażyczył sobie żeby go zdjąć bo jemu się nie podoba no i tak leżał kilka lat w garażu aż się doleżał, a co do tych zamienników to miałem okazje trzymać to w ręku brat kupił do swojej a6 i powiem że troche taka lipa jest strasznie sztywne nijak nie chce pasować do kształtu klapy.
i obiecane fotki foteli może idealnie się nie wyczyściły ale myślę że lepiej jak było,
cudów się nie zdziała swoje lata mają , no chyba że bawić się w malowanie .[/b]

: 06 gru 2015, 09:35
autor: kamil90
Ładne auto dbaj :)
Fajna wersja jak na 1.9 <okok>

: 08 gru 2015, 10:15
autor: rafal100
remi76 pisze:Audi jest z 1998r silnik to 1.9 afn zachipowany,
.
jaką moc masz teraz ? sam robiłes ?

: 15 lut 2016, 19:02
autor: leonulim
No ładne to audi życzę bezawaryjności, ( to nie czasami po przeszczepie z V6 ) bo 1.9 z takim wypasie to jak igła w stogu siana.

Ale naprawde robi wrażenie. :shock: :shock:

: 16 lut 2016, 12:04
autor: Aeternus
Witam

Widać że autko zadbane i trafiło w dobre ręce. Niech służy długo i bezawaryjnie!!!

: 17 lut 2016, 16:33
autor: remi76
Witam, rafal100 co chodzi o moc to robiłem sam nie wiem ile ma KM bo nie byłem na hamowni, ale czuć różnice o wiele lepiej się zbiera.
leonulim auto na sto procent nie jest po przeszczepie jest to oryginalny 1.9,
a co do wyposażenia to jak je kupiłem to wyposażenie było o wiele uboższe, co prawda była skóra też jasna ale nie kubełki, przy okazji wymiany foteli doszło podgrzewanie i pamięć foteli oczywiście fotele w pełnej elektryce , komplet razem z boczkami kosztował mnie 500zł, navi też dokładałem, cały komplet ze zmieniarką subwoofer ze wzmacniaczem i głośniki cały komplet bose, do tego ramki panel klimy popielniczka wszystko co potrzebne do przeróbki, kierownice też wymieniłem, dołożyłem też ramki zegarów, to chyba tyle jakoś nic mi więcej nie przychodzi do głowy, jak znajdę fotkę jak auto wyglądało po zakupie to wstawię,
i zdjęcie z ostatniego zakupu :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a i dzięki za miłe komentarze, Pozdrawiam.

: 17 lut 2016, 17:10
autor: leonulim
remi76,

No to chyle czoła, ja też zakupiłem 3 tyg temu podobną do twojej i mam te same plany, zaczełem od wymiany lamp na ori, i kubełki czekają, również bose dziś doszło jak ciepło się zrobi to będe rezał.

Masz super auto bardzo mi się podoba muszę też swoje tak dopieścić <okok> <okok>

: 30 kwie 2019, 13:12
autor: remi76
Zawitała wiosna więc audi dostało nowe kółka, chyba ładniejsze od poprzednich, i taka fotka na szybko
Obrazek

[ Dodano: 2019-04-30, 13:12 ]
dawno mnie tu nie było audi cały czas smiga bez awari, ostatnio dostała większe tarcze przód, drugie koła i białe podświetlenie zegarów,Obrazek Obrazek[/img]