Strona 1 z 1

[A6, Gadżety]-kiedy nuda dopada

: 10 kwie 2009, 17:09
autor: martinez1980
Jeśli taki temat już istnieje to sorki, proszę admina by go wykasował, choć szukałem i nigdzie nie znalazłem:/ może dlatego że krótko tutaj stosunkowo jestem:)

Przechodze do sedna sprawy: Na pewno wszyscy z nas mają odwieczny problem czekania na swoją kobietę w aucie bo skoczyła do sklepu kupić to czy tamto a że "potrwa to kilka sekund to poczekaj na mnie w aucie" to my czekamy a sekundy przeradzają się to w kilkadziesiąt minut, za chwilkę trzeba jechac zawięść mamuśkę na zakupy, bo musi zrobić gdyż święta nadchodza:)

Zastanawiam sie czy użytkownicy A6-teczek mają jakieś gadżety w swojej bestii:)??? typu DVD lub coś innego, aby umilić sobie czas w waszej furce, gdy czekacie na kogokolwiek:)? Mam nadzieję że mnie rozumiecie:)??? Ja umilam sobie czas na oglądaniu filmów na PSP lub podłączam Jacka pod radyjko w aucie i napierdzielam w Need For Speed'a aż do bólu:) wiem wiem mam 28 lat :) ale mnie zrozumcie:) zresztą każdy wie że faceci lubią takie zabawki :) czekam na odpowiedzi i ciekaw jestem czy macie podobnie do mnie:) pozdrawiam wszystkich.

: 10 kwie 2009, 17:16
autor: B@rt
Ja stojac w korkch umilam sobie czas poprzez ogladanie filmow na DVD. Mam stacje multimedialna w miejscu fabrycznego radia. Jestem w trakcie modyfikacji calego systemu bose

: 10 kwie 2009, 17:24
autor: wojtek
Fajny temat <ok> Ja jak czekam na moją drugą połowę to albo gdzieś dzwonie ,albo gram na telefonie :mrgreen: ale PSP to jest dobry pomysł moje leży w domu już przykurzone wezmę dzisiaj i do schowka wrzucę to się przyda <ok>

: 10 kwie 2009, 17:26
autor: martinez1980
hehehe wojtek dokup sobie uchwyt na szybę:) pociągnij jacka z radia i masz gwarantowaną zabawę:)

: 10 kwie 2009, 21:07
autor: piterrr A6
martinez1980, ten temat powinien znajdować się w dziale "Na każdy temat". a co do nudy to nasłuchiwanie ciekawych rzeczy w CB. pozdro

: 26 paź 2009, 18:04
autor: zbychu88
Ja na full slucham muzyki w aucie,lub sie rozgladam po okolicy :P

[ Dodano: 2009-10-26, 18:05 ]
Oczywiscie z siedzac w aucie sie rozgladam ;D

: 26 paź 2009, 18:28
autor: pqlamz
Dobry temat!!!
Ja np.przegladam instrukcje obslugi mojej niuni :lol:
Mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec ostatnio wyczytalem jak otworzyc wlew paliwa jak centralny zamek nie otworzy klapki wlewu paliwa :-P

: 27 paź 2009, 16:44
autor: remczar
Ja smigam po necie na telefonie, albo gdzies dzwonie. Z PSP to jest dobry pomysl, tylko, ze moje lezy w domu w lazience i przydaje sie na nude znacznie czesciej :-P wiec do auta raczej nie pojdzie.

: 27 paź 2009, 22:24
autor: Haiko
Ja albo bawię się radiem, albo oglądam Tv lub gdzieś dzwonie. Cały czas myślę o DVD, ale nie mogę jakoś sie zebrać, miało być dvd a sa aluski na zimę.