Strona 1 z 2

[100 c4 "prawie" jak A6 2.5 TDI AAT] Baksik

: 29 mar 2009, 22:04
autor: Baksik
Autko w 99 procentach ukończone ale dalsze plany co do autka są:P

Wyposażenie
Klimatronik
el. szyby
el. lusterka-podgrzewane
ABS
relingi dachowe
wspomaganie
centralny zamek + alarm
obrotomierz

i inne duperele Krótko mówiąc standart

Mody:
-Podświetlenie na nogi
-Podświetlane klamki
-Czarne lampy przód
-Czerwone zaciski
-Diodowe podświetlenie tablicy
-8 głośników + wzmacniacz oraz tuba basowa
-Alufelgi 15 cali

W planach:
-Alufelgi 17 cali
-Przyciemnione szyby
-blenda na tylną klapę
-Ciemne kierunki
-Xenony
-kierownica 3 ramienna
-podświetlana gałka zmiany biegów


Kupie za rozsądne pieniądze skrzynie piątkę a najlepiej szóstkę

: 29 mar 2009, 22:39
autor: PAGOR
wszystko naprawde ładnie się prezentuje i wygląda extra <ok> ale jest ALE :-P zrób coś z kierunkami z przodu bo nieciekawie wygląda to przy tych czarnych lampach <ok>

: 30 mar 2009, 08:55
autor: FAŁDZIK
troszkę zdjęcia nie ostre, ale z opisu brzmi nieźle

: 30 mar 2009, 09:23
autor: Dawidows89
jak zrobiles te podswietlanie na nogach ? Autko niezle, bacznie obserwowalem postepy :-)

: 30 mar 2009, 11:10
autor: Forum A6 C4
na pewno diody od niepodświetlenia, ja mam w klamkach takie cóś :-P

: 30 mar 2009, 22:23
autor: magic1977
Widze że kolega lubi bawić się światełkami,ja też musze przyznać mam podobne zboczenie,tylko zastanawiam się czy A6 to dobry materiał na takie praktyki.
Narazie mam w miejsce śrub mocujących tablice rej. wstawione diody-przód białe,tył czerwone a teraz mnie korci by podświetlić klamki na czerwono :mrgreen:
Ale czy to nie bedzie troche WT?? (czytaj wiejski tuning)
Pozdrawiam i sukcesów w dalszych modyfikacjach.

: 30 mar 2009, 22:28
autor: Forum A6 C4
tak to więc wygląda wiem, że słabo widać ale zrobię później lepsze to podmienię
.... ale jakie za to praktyczne pasażer nie lata i nie szukasz klamki
Obrazek

: 31 mar 2009, 11:39
autor: Baksik
PAGOR, kierunki w najbliższym czasie będą zmienione

syper,
Tak to są diody led do których dolutowałem rezystory (oporniki) na 12 V , po 3 z przodu i na tyle po 2, razem 10 diód i jest idealnie bo nie widać źródła światła tylko sam pomrok , ahaaa i diody są spiłowane żeby nie świeciły punktowo. Wszystko sie załącza po otwarciu obojętnie jakich drzwi , lub na stałe bądź jest w ogóle wyłączone .


magic1977,
Według mnie nie jest to wiejski tuning ,no chyba ze ktoś te podświetlenie zrobi sobie na niebiesko a reszta wskaźników będzie świecić na czerwono to wtedy to jest wiocha


Za diody w klamkach może w weekend sie wezmę , bo diody które trochę słabiej świeca niż te na nogi już mam kupione :mrgreen:

: 31 mar 2009, 20:51
autor: Marvik
troszkę słabe zdjęcia ale i tak widać, że ładne autko
bardzo fajne te diody

: 31 mar 2009, 22:17
autor: magic1977
syper, ja mam C5 tu już oryginalnie jest podświetlone,myśle natomiast o podświetleniu od zewnątrz,na czerwono oczywiście,ale wacham się jeszcze.Co myślicie?

Baksik pisze:no chyba ze ktoś te podświetlenie zrobi sobie na niebiesko a reszta wskaźników będzie świecić na czerwono to wtedy to jest wiocha
Zgadzam się w 100%
Pozdro.

: 31 mar 2009, 22:28
autor: Funosek
ÂŁadna furka :-P Noi wnętrze się wyróżnia <ok>

: 31 mar 2009, 22:36
autor: Forum A6 C4
nie wiem co masz konkretnie na myśli od zewnątrz na czerwono bo np, w X5 mam podświetlenie z lusterek na to co się dzieje w okolicach drzwi bajerek bardzo przydatny :mrgreen:

: 01 kwie 2009, 09:40
autor: Baksik
syper, Fajny bajerek bo np w nocy przy wysiadaniu z samochodu w kałuże nie wdepniesz , Skoda Octavia II też ma to w serii, W A6 można by to zrobić w drzwiach u dołu np jak w Fiacie Coupe ale na biało a nie czerwono :-D

magic1977,
Ja też nie wiem co masz na myśli , chyba nie chcesz podświetlać podwozia??? Bo w końcu to Audi a nie Calibra czy Golf :lol:


Niunia sie dorobiła CB , nie wiecie może czy można kupić przedłużkę przewodu od anteny lub jak samemu przedłożyć???


Nowe foty:

: 27 wrz 2009, 15:06
autor: Łukasz 32
Fajna setunia, widze że masz soczewki, do kompletu zmień alumy na jakies ORI, może jeszcze tylną blende z eski :-)

: 28 wrz 2009, 00:44
autor: Qris
świetna:-) Anteny CB nie przedłużamy a jesli to trzeba radio wystroic pod dłuższy kabelek