Strona 1 z 1

[A6 C6 Avant] Przyciemnianie szyb - okolice Warszawy

: 26 maja 2014, 12:48
autor: jarekvx
Witam,
Drodzy koledzy, moglibyście polecić kogoś kto przyciemni mi dobrze szyby w moim samochodzie i w jakich cenach? Interesują mnie okolice Warszawy, Wołomina i Wyszkowa. Szukając w Google natknąłem się od razu na kilka firm które przyciemnią szyby tylnie w w granicach 500 zł. Czy to jest dobra cena?

: 26 maja 2014, 16:59
autor: ArturA6
Kolego ja przyciemniałem tutaj: http://www.przyciemnianie-szyb.waw.pl/. Wyszło za cały tył coś około 450 PLN, ale to musisz ustalić z nimi telefonicznie, bo dokładnie nie pamiętam <mysli> . Kilku znajomych tam robiło i każdy zadowolony <okok>

: 26 maja 2014, 17:49
autor: kamil666
Ja polecam http://strefaserwisowa.com.pl/
Robię tam wszystkie auta firmowe i bardzo dużo znajomych. Przy firmie funkcjonuje ich stacja diagnostyczna więc sam rozumiesz... :) rozpisywać się nie trzeba.
Mają bardzo duże doświadczenie i nigdy nie miałem problemów, żaden ze znajomych też nie narzekał.

No i z Twoich okolic to blisko.

http://strefaserwisowa.com.pl/galeria/galeria.php

Re: Przyciemnianie szyb - okolice Warszawy

: 28 maja 2014, 12:28
autor: Busso
jarekvx pisze:Witam,
Drodzy koledzy, moglibyście polecić kogoś kto przyciemni mi dobrze szyby w moim samochodzie i w jakich cenach? Interesują mnie okolice Warszawy, Wołomina i Wyszkowa. Szukając w Google natknąłem się od razu na kilka firm które przyciemnią szyby tylnie w w granicach 500 zł. Czy to jest dobra cena?
Kolego, widzę jesteś z Wołomina a w Duczkach przyciemniają szyby. Jestem umówiony na poniedziałek i za wszystko bez czołowej 650zł.

Pozdrawiam

: 29 maja 2014, 10:16
autor: jarekvx
O to daj znac jak wyszło.

: 28 cze 2014, 18:27
autor: Hipo
polecam www.sciemniacze.pl - Raszyn. ściemniali mi Passata B5FL w 2008r do dziś go mamy i nic się nie dzieje. wszystkie szyby boczne 30% a tylna nad półką 50% środek jasny

: 16 mar 2015, 11:54
autor: cosinus
Ja robiłem szyby w Warszawie w CarGlass na Pradze. Umówiłem się tam z polecenia kumpla. Przyciemniłem sobie delikatnie, tak zeby w lato i zimę słońce z boku nie dawało tak po oczach. Poza tym auto się tak nie nagrzewa i nikt mi do auta nie będzie zaglądał. Co do szyb, to dostałem gwarancję na 84 m-ce, jakby coś się działo to mogę do nich podjechać.

: 20 mar 2015, 07:33
autor: jacek_m
Warsfoll na Pulawskiej, W-wa. Folia Raycer 12, sedan 900,- zl brutto.

Tu można zobaczyć efekt końcowy

http://zapodaj.net/a7e55df798310.jpg.html

http://zapodaj.net/d5810fdd773f2.jpg.html