Strona 1 z 1
BRAK OGRZEWANIA
: 25 gru 2009, 14:52
autor: MaciejLasek
Witam. Mam problem z ogrzewaniem w Audi A6 C4 2.5 Tdi. Mianowicie w aucie nie ma nadmuchu ciepłego powietrza. Bez względu na ustawienia wyświetlacza i temperatury silnika. W aucie został wymieniony termostat. Wszystkie węże w górnej części silnika są gorące a wąż przy termostacie i chłodnica są zimne nawet przy gorącym silniku. Co może być tego przyczyną ? Proszę o radę .
: 25 gru 2009, 19:19
autor: Adam_Łódź
witam, proponuje podpiąc po vag-a ale obstawiam sterownik w klimatroniku rozdzielający temperature, o ile sie nie myle jest przy tym duuuuuzo roboty.
: 31 gru 2009, 21:27
autor: P@weł
Nie wiem co może być przyczyną u Ciebie ale gdyby mnie spotkała taka przypadłość to zastanowiłbym się działo się ostatnio coś co mogło mieć związek z grzaniem , może np zmieniałeś płyn chłodzący ? W takim przypadku sprawdziłbym czy nie jest zapowietrzona nagrzewnica . Jeżeli jest w niej powietrze to możesz zagotować silnik a w środku zamarzniesz .
: 01 sty 2010, 17:56
autor: czerniel2
"Wszystkie węże w górnej części silnika są gorące a wąż przy termostacie i chłodnica są zimne nawet przy gorącym silniku."
wyglada to na brak obiegu czyli albo zapowietrzenie albo pompa wody, mogl sie wirnik wysypac, mialem identyczne objawy w tt okazalo sie ze wirnik jest plastikowy i rozpadl sie na pol :shock: tylko ze mi silnik jeszcze sie grzal podczas jazdy