Strona 1 z 1

Pomoc w wyszukaniu CAŁEGO wyposażenia wnętrza po nr VIN

: 09 cze 2019, 21:08
autor: macko21
Hejka . Słuchajcie kiedyś już gdzieś pytałem ale nie dostałem konkretnej odpowiedzi czy pomocy <uoee> <uoee>

Mianowicie problem wygląda tak . Gdy kupiłem auto z początku mi to nie przeszkadzało ale nadszedł czas by doprowadzić wszystko do ładu . Chodzi mi o dokładne wyszukanie części po nr VIN z ich numerami ( climatornik , radio itp. itd. ) a dlaczego ponieważ poprzedni właściciel zaczął sobie modzić i powychodziły komplikacje np takie jak mam z climatornikiem włacze nawiew na szybę czołowa dmucha na kabinę albo jak włączę na nogi dmucha nie wiem gdzie ... mam podejrzenie ze jest to wina climatornika gdyż podobno wcześniej cały środek był na 1 din a teraz jest po prostu dosztukowany . I moje główne pytanie brzmi czy znajdzie się tu jakaś osoba która pomogła by mi znaleźć spis na 2 din informacje na temat jakie były fabrycznie zamontowane części . Oczywiście nie za darmo wszystko jest do dogadania :)

PS. Nie wiedziałem w którym dziale to dokładnie opisać i trochę chaotycznie ;/ :///

: 09 cze 2019, 21:19
autor: mat1324
Części po numerze VIN mogę poszukać, ale muszę wiedzieć co dokładnie. Nie miałem C5, więc nie wiem co powinno być przy 2 din.

: 09 cze 2019, 21:22
autor: macko21
dokładnie jaki climatornik był , radio , nie wiem czy rodzaj foteli będzie dostępny bo to dość wymienne rzeczy ;/ i w sumie całość informacji była by bardzo przydatna do skompletowania by to miało " ręce i nogi " ;p