Strona 1 z 1

[a6, c5] Jak zdemontować kanapę?

: 18 cze 2009, 00:01
autor: gwizdek50
Witam
Mam pytanko - jak w mojej zabawce mogę rozłożyć i zdemontować (i ewentualnie wyjąć) tylną kanapę.
Od pewnego czasu dochodzą mnie z niej piski i zgrzyty takie jak ze starego tapczana :cry:
(kiedyś już o tym pisałem)
Próbowałem doszukać się ich źródła w mocowaniach od strony bagażnika, ale nawet jak tam spsikałem zawiasy i inne takie różnymi spray'ami to i tak nie pomaga :-/
Jak By ktoś miał podobne przypadki i je jakoś zniwelował to poprosze o porady ;-)

: 18 cze 2009, 00:04
autor: adsense1234
ja mam takie guziki do otwarci kanapy

[ Dodano: 2009-06-18, 00:04 ]
ale w starje a6 np ich nie było zalezy od modelu

: 18 cze 2009, 00:06
autor: kiernozA6
gwizdek50, miałem podobny przypadek w passacie B5, świerszczyło mi coś w tylnej kanapie i okazało się że poluzowany był ten pręcik który wystaje z boczku bagażnika i na który nachodzi zamek od oparcia, żeby samo nie opadało np. przy hamowaniu. Sprawdź, może u Ciebie jest coś podobnego. :)

: 18 cze 2009, 10:36
autor: SPeak_8
mi też własnie skrzypi tylko ze od podłoża tak bardziej :-/

: 18 cze 2009, 12:06
autor: Tasior5
Więc tak za dolną kanapę odpowiedzialne są zatrzaski ( nr11 na rzucie z ekranu) .Musisz złapać za dolną krawędź kanapy i energicznym ruchem szarpnąć do góry.Czasem gdy dobrze trzyma można się zapocić,nieuniknione jest że jakiś z nich ulegnie zniszczeniu (nowy kosztuje 2.50zł w serwisie) :-)
Obrazek