Strona 1 z 1

Audi a6c7 nie chce odpalić po odłączeniu klemy

: 19 kwie 2024, 23:51
autor: Gutek1985
Witam dziś odłączyłem klemę minusową na około 20 minut po podłączeniu jej spowrotem samochód nie odpala tylko kupa błędów zablokowana skrzynia czy ktoś by pomógł gdzie szukać usterki

Re: Audi a6c7 nie chce odpalić po odłączeniu klemy

: 21 kwie 2024, 18:01
autor: AudiSS
CP ?

Re: Audi a6c7 nie chce odpalić po odłączeniu klemy

: 21 kwie 2024, 18:41
autor: Gutek1985
I to cp

Dodano po 19 sekundach:
Co to co?

Re: Audi a6c7 nie chce odpalić po odłączeniu klemy

: 21 kwie 2024, 18:53
autor: AudiSS
Wykonanie procedury kodowania niektórych elementów chronionych (np. zestaw wskaźników, nawigacja, ponowne zakodowanie kluczyków itp.) jak również przeprowadzenie aktualizacji oprogramowania wybranych sterowników wykonywane jest poprzez urządzenie warsztatowe VAS podłączone w trybie on-line do centralnych systemów Producenta (tzw. diagnoza GeKo/SVM).
Dostęp do diagnozy w trybie on-line dla niezależnych warsztatów udostępniany jest dla posiadaczy urządzeń VAS serii:........ i realizowany poprzez systemy teleinformatyczne Importera.

Wszelkie zapytania odnoszące się do możliwości uzyskania certyfikatu do kodowania on-line prosimy kierować na adres Importera:

„Diagnoza GeKo/SVM”
Volkswagen Group Polska sp. z o.o.
ul. Krańcowa 44
61-037 Poznań