Audi A6 / A7 Klub Polska Strona Główna

PRZYPOMNIJ HASLO

Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat na forum A6 / A7, skorzystaj ze standardowej lub poniższej, dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

Opony i felgi Audi A6 motostacja.pl w a6klub.pl OC/AC OC/AC sklep z częściami samochodowymi forum audi a6 Tarcze, hamulce forum audi a6
Felgi Audi A6
Części
samochodowe
SklepOpon.com
opony i felgi
Kup OC/AC
Express Parts
Naprawa
wgnieceń
Układ hamulcowy Sprawdzenie VIN

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z ksenonami, i komunikacja VAG
Autor Wiadomość
Gutee 

Model: A6 C5
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 1.8T AEB 150KM
Napęd: FWD
Rok: 2003
Skrzynia: Manual
Imię: Arkadiusz
Wysłany: 2019-09-10, 16:05   Problem z ksenonami, i komunikacja VAG

Witam, kupiłem niedawno a6 c5 z 2003 roku, i mam problem z ksenonami, na fisie jest pokazana żółta kontrolka świateł i obok strzaleczki góra i dół, i światła świeca w ziemię, 5m przed maska, dodatkowo nie działa tempomat, navi i otwieranie szyby guzikiem w tylnych prawych drzwiach, zaś guzikiem w przednich drzwiach bez problemu można tylna szybę otworzyć, dodatkowo gdy otwieram te drzwi na włączonym silniku oświetlenie wnętrza miga, próg w tych drzwiach też mogą, a na komputerze nie wyświetla się że drzwi są otwarte, jak Audi jest zgaszona wszystko świeci jak powinno. W drzwiach kierowcy nie działa centralny z kluczyka, podświetlenie progu nie działa, no i na komputerze też nie pokazuje że te drzwi są otwarte. Że jestem totalnie zielony w diagnostykę, pojechałem do czarodzieja miejscowego co takimi sprawami się zajmuje, podpial auto pod komputer i jedynie mógł z silnikiem się połączyć, z modułem komfortu, navi, radiem i ksenonami nie mógł złapać połączenia.

Macie jakieś pomysły? Jestem przerażony co tam się dzieje, czy to jest poważne?

AUDI AG Tomasz 

Model: A6 C6
Zasilanie: Diesel
Silnik: 4.2 335KM
Napęd: Quattro
Rok: 2004
Skrzynia: Tiptronic
Kod silnika: BAT
Imię: Tomasz
Kliknij tutaj ------------->
teiwaz 

Model: A6 C5
Zasilanie: Benzyna+LPG
Silnik: 2.7T 230KM
Napęd: Quattro
Rok: 1999
Skrzynia: Manual
Kod silnika: AJK
Imię: Darek
Wysłany: 2019-09-12, 11:50   

Przy xenonach częstą usterką są uszkodzone czujniki poziomu ale może to mieć tez związek z tym że komp nie może się połaczyć ze sterownikiem. Przy tych autach podłączenie kompa jest obowiązkowe przed kupnem a nie po ;) Pozostałe problemy mogę być powiązane ze sobą ale nie muszą. Warto sprawdzić moduł komportu czy czasem do jego puszki nie dostała się woda (jest pod nogami kierowcy).

Odpowiedz do tematu