Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[a6 c4]nie mozna uruchomic silnika

Elektryka
ODPOWIEDZ
patos18
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 28 mar 2009, 21:39
Lokalizacja: ostrow wielkopolski

[a6 c4]nie mozna uruchomic silnika

Post autor: patos18 » 07 cze 2009, 21:50

niewiem czy wy koledzy macie z lewj strony tam gdzie bezpieczniki taki przycisk ,przelacznik - bo ja przelaczylem go w pozycje 1 i nie moge uruchomic silnika niewiem czy to jest jakis stary alarm i odciol mi zaplon wszystko dziala oprocz zaplonu a kolo przycisku ASR mam diode i zaczela mi migac na czerwono .Przelaczylem ten przycisk w pozycje 0 ale dioda miga nadal i samochut nie pali bylem u mechanika i powiedzial mi ze to moze byc jakis stary alarm i odciol zaplon czy moze wy koledzy mieliscie podobny problem prosze o pomoc dzieki :-(
Ostatnio zmieniony 07 cze 2009, 22:03 przez patos18, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PAGOR
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 834
Rejestracja: 14 lis 2008, 21:36
Lokalizacja: BIERUń STARY/ŚLĄSK

Post autor: PAGOR » 07 cze 2009, 21:52

:arrow: kolego popraw profil, bo z tego co widzę nie masz C4 tylko C5 masz napęd na przód nie tył <ok>
PAGÓR
Obrazek

patos18
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 28 mar 2009, 21:39
Lokalizacja: ostrow wielkopolski

Post autor: patos18 » 07 cze 2009, 22:16

niewiem jak kupilem to alto to zadnego alarmu nie bylo tylko myla jakas dioda na pulpicie kola ASR i ten smieszny przelacznik kolo bespiecznikow zrobilem go w ta sama pozycje i nic

Awatar użytkownika
Buczek
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 327
Rejestracja: 29 sty 2009, 09:05
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Buczek » 10 cze 2009, 14:50

A możesz napisać jak to dokładnie wygląda, czy jak teraz przekręcisz kluczyk to silnik kręci czy cisza i jak znowu przełączysz ten guzik w pozycje 1 to silnik kręci czy też cisza?
Poza tym co się dzieje z diodą gdy masz przełącznik w pozycji 1, a co gdy w pozycji 0?

Moim zdaniem jest to moduł antynapadu. Deaktywuje się go "podając" masę na któryś z kabelków. Poprzedniego właściciela pewnie denerwowało to że po każdym otworzeniu drzwi trzeba było go deaktywować i zrobił przełącznik. Jeśli ten moduł jest podłączony do kabli nad nogami kierowcy, to raczej sprawa prosta. Gorzej jak ktoś ciągnął kable do pompy, ale to też do zrobienia. Na twoim miejscu bym tego nie wyrzucał, tylko zorientował się jak to działa i z tego korzystał. Jak by co, postaram się pomóc przy rozszyfrowaniu.
Tata - 80 B4 SEDAN 1Z + A6 C5 SEDAN AWX
brat - A4 B5 AVANT AFN -> A6 C5 AVANT AVF
ja - Było A6 C5 SEDAN AWX (Przekazane Tacie)
Jest: Czarne A6 C5 AVANT AVF
OOOO ..... mamy w genach
Jeśli pomogłem --> naciśnij "Pomógł"

patos18
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 21
Rejestracja: 28 mar 2009, 21:39
Lokalizacja: ostrow wielkopolski

Post autor: patos18 » 11 cze 2009, 21:29

takze moi koledzy pojechalem do elektryka i poprostu byla samorobka elektryk mi to powyciagal i jest wszystko ok dzieki za pomoc

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C4 (1991-1997)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga