Opony samochodowe Audi
części samochodowe
Kalkulator OC mfind
opony i alufelgi
Tarcze, hamulce

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Maski ochronne - koronawirus.

...czyli nowości na Forum Audi A6 / A7 Klub.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Doc
Administrator
Administrator
Imię: Andrzej
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1998
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 1.8T AJL 180KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna
Kontakt:

Maski ochronne - koronawirus.

Post autor: Doc » 03 kwie 2020, 00:34

Cześć Klubowicze...

Odnośnie koronawirusa... (niestety) tak jak wiecie z moją żoną w moim mieszkaniu robimy maski ochronne (bawełna i wszyta flizelina). Póki co... 100 sztuk daliśmy za free do szpitala w Warszawie. Rozmawialiśmy i ucieszyła się przyjaciółka, pielęgniarka która również dość wcześniej pomagała mi z moim zdrowiem, operacją, tętniakiem mózgu :( na pewno pamiętacie ale... to jest inna sprawa. Niebawem kolejny raz dostanie. Już nie będę mówił o NFZ i polityce.

Jeśli ktoś z Was ma problem i nie ma możliwości aby mieć maskę ochronną... zapraszam, również pomogę Wam. Niestety na pocztę nie polecę bo są olbrzymie kolejki, dostępna jest tylko jedna poczta polska, centrum w Legionowie z tym wirusem.

Jeśli chcesz przyjacielu... możesz przyjechać do mnie, położę siatkę, reklamówkę przed klatką (blok mieszkaniowy) i dostaniesz nową maskę/maski. Wcześniej jak zawsze pogadamy na prywatną wiadomość i z naszym telefonem. Przypomnę... wszystko za free. Nowe, własne maski... wielokrotnego użytku... jeśli będziesz już miał używane... bez problemu możesz wyczyścić dalej żelazko i tyle.

Zapraszam.
Andrzej 'Doc' / administrator.
email: audi[at]a6klub.pl
Obrazek
Obrazek
2007-12-08, Doc / Andrzej - założyciel pierwszego, największego forum Audi A6 / A7 w Polsce --> kontakt <okok>

Zablokowany

Wróć do „Nowości i Komunikaty”

Akumulatory samochodowe Audi A6
Kalkulator OC hamulce