Opony samochodowe Audi
części samochodowe
Kalkulator OC mfind
opony i alufelgi
Tarcze, hamulce

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Mam nowe posty, a licznik stoi - troszkę wiedzy na temat :)

...czyli nowości na Forum Audi A6 / A7 Klub.
ODPOWIEDZ
tomekkk1
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Imię: Tomek
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2000
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9TDI AVF 131KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Kontakt:

Mam nowe posty, a licznik stoi - troszkę wiedzy na temat :)

Post autor: tomekkk1 » 22 wrz 2013, 23:18

[center]<big>No właśnie jak to jest z tymi postami ?? </big>- co jakiś czas użytkownicy naszego Forum zadają nam Redaktorom takie pytanie.[/center]

Myślę, że zwłaszcza nowym użytkownikom należy się porcja wyjaśnień :)

Zastanawiające - zarejestrowałeś się na Forum ładne kilka dni temu, codziennie piszesz kilka postów - spoglądasz na licznik przy swoim ostatnim poście i przecierasz oczy ze zdumienia... Jesteś pewien, że napisałeś co najmniej kilkanaście postów, a widzisz jedynie trzy !!
Pierwsza myśl - zostały usunięte. Ale nie otrzymałeś powiadomienia na maila o usunięciu postu, czy tematu - nie figurują one także w koszu, więc ?? Licznik postów nie aktualizuje się na bieżąco ??

[center]W żadnym wypadku. Posty aktualizują się zaraz po wysłaniu - z tym, że tylko posty techniczne w określonych działach są zliczane, czyli:[/center]

&#8226; całe Forum Audi A6 Klub - Forum techniczne ;
&#8226; Forum Audi A6 Klub - Forum tuning i stylizacja - oprócz Pielęgnacja i kosmetyka .

[center]Pozostałe działy nie są działami technicznymi i posty tam nie są zliczane.[/center]

Ile mamy postów technicznych zawsze widnieje obok naszych postów (w lewym słupku), oraz na stronie naszego profilu - w tym przykładzie mojego: profile.php?mode=viewprofile&u=8862 , klikając tam w Znajdź wszystkie posty tomekkk1 znajdziesz wszystkie moje fizyczne posty i ogólny ich licznik. I dokładnie w tym miejscu u każdego znajduje się liczba wszystkich postów jakie napisał - technicznych i nie technicznych :)

<big>Po co są posty techniczne ?? </big>
Jest to bardzo przydatna funkcja na Forum. O ile każdy napisany temat i wszystkie odpowiedzi mają wartość, to największe znaczenie mają te dotyczące stricte problemów i rozwiązań, które dotyczą technicznej strony Audi A6.
Określona liczba postów jest także przywilejem dla osób udzielających się na Forach technicznych - mają wtedy możliwość wystawienia ogłoszeń w dziale Forum Audi A6 Klub - ogłoszenia.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez tomekkk1, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości i Komunikaty”

Akumulatory samochodowe Audi A6
Kalkulator OC hamulce