Audi A6 / A7 Klub Polska Strona Główna

PRZYPOMNIJ HASLO

Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat na forum A6 / A7, skorzystaj ze standardowej lub poniższej, dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

Opony i felgi Audi A6 motostacja.pl w a6klub.pl Opony samochodowe OC/AC sklep z częściami samochodowymi forum audi a6 Tarcze, hamulce forum audi a6
Felgi Audi A6
Części
samochodowe
Opony
samochodowe
Kup OC/AC
Express Parts
Przepływomierz
powietrza
Układ hamulcowy Sprawdzenie VIN

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: fresh2002
2013-12-08, 03:22
[A8 D2 2,5td] Webasto thermo top z/c d nie włącza się pomocy
Autor Wiadomość
salaj11 

Model: Inne
Nadwozie: Limuzyna
Zasilanie: Diesel
Silnik: 2.5TDI 150KM
Napęd: FWD
Rok: 1999
Skrzynia: Manual
Wysłany: 2010-09-16, 14:44   [A8 D2 2,5td] Webasto thermo top z/c d nie włącza się pomocy

Witam,

Posiadam Audi a8 po liftowe z 99 r. 2,5 tdi, na wyposażeniu jest orginalne webasto sterowane z menu (możliwość programowania czasu). Już od dłuższego czasu próbuje je uruchomić. Na początku miałem błąd chyba 01414 - coś z powietrzem wieć postanowiłem zobaczyc z bliska co się dzieje i okazało się zę jest pęknięta osłona plastikowa i te kółko od wiatraka stoi dęba i dałem sobie z ty spokój. Miną rok i zima za pasem więć zdjąłem rozebrałem wyczyściłem odblokowałem silniczek i założyłem powrotem. No i tu zaczynają się schody bo próbowałem załączyć i nić, pojechałem do kolegi podpiąć pod kompa i ku mojemu zdziwieniu żadnych błędów (więc odblokowanie silniczka coś widocznie dało) a webasto nie startuje ale jak bawiłem się kompem wcisnąłem opcje "testuj" to usłyszałem silniczek od webasta (czyli chyba się przewietrzył) ale i tak nie chce się załączyć mimo wszystko że mam opcje w menu standheizung.

Proszę jakieś podpowiedzi może jakaś adaptacja albo coś co pomoże mi rozwiązac ten problem z góry wielkie dzięki

nr. z plakietki piecyka 4d0815069 d Diesel 12v/32w 5kw 2,5 bar 289

może jest zablokowane - ale jak je odblokować albo jak podpiąć na krótko

[ Dodano: 2012-05-18, 11:51 ]
problem rozwiązany w zeszłym roku przed zimą - okazało się że posiadam zwykły dogrzewacz i załącza się on automatycznie poniżej +5 czasami 0 stopni jak auto się nagrzeje do 75 stopni to się wyłącza, wymieniłem tylko komorę powietrzną za 100 zł tą co jest silniczek i lata że aż miło

AUDI AG Tomasz 

Model: A6 C6
Nadwozie: Avant
Zasilanie: Diesel
Silnik: 4.2 335KM
Napęd: Quattro
Rok: 2004
Skrzynia: Tiptronic
Kod silnika: BAT
Imię: Tomasz
Kliknij tutaj ------------->
Odpowiedz do tematu