Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Webasto a klimatronik- podłączenie

Układ chłodzenia, ogrzewanie i klimatyzacja
ODPOWIEDZ
Marek35D
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:05
Lokalizacja: Dębica

Webasto a klimatronik- podłączenie

Post autor: Marek35D » 13 wrz 2019, 21:22

Przymierzam się powoli do montażu webasta analogowego w A6 C7. O ile pod maską wszystko raczej mi bez problemów pójdzie ( w poprzednich 3 autach także sam dokładałem), to chyba nie ogarnę za bardzo tego jak uruchomić panel klimatyzacji. Natknąłem się na wzmiankę że w Audi panel klimatyzacji jest przystosowany do dołożenia ogrzewania postojowego i wystarczy podać na jeden pin napięcie i wentylatory załączają się na niskim biegu. Prawda to? Jeśli tak to jaki to pin i jak to dokładnie działa? Tzn czy faktycznie niski bieg, gdzie jest skierowany nadmuch i czy obieg wewnętrzny od razu jest załączony?

(Analogowe wydaje mi się lepsze gdyż odpada kodowanie, łatwiej z dobraniem pieca, z timera i tak nigdy nie korzystałem więc załączanie w MMI niepotrzebne- zawsze sterownik SMS używałem)

W poprzednich autach dołączałem po prostu dodatkowe napięcie na dmuchawę i efekty były nie zawsze dobre- kombinowanie z dodatkowym układem aby wentylator się wolno kręcił, jak brało powietrze z zewnątrz i nadmuch nie na szybę to środka nie dawało się ogrzać przy konkretnym mrozie....

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C7 (2011-2018)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga