Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Problem z drzwiami kierowcy.

Elektryka
ODPOWIEDZ
Adiniakos
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 40
Rejestracja: 01 maja 2019, 02:59
Imię: Adrian
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 2002
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.8T AWT 150KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: EPI

Problem z drzwiami kierowcy.

Post autor: Adiniakos » 06 wrz 2019, 11:57

Siemanko panowie i panie. Mam pewien problem. Mianowicie wszystko jak zawsze było dobrze, bo ogólnie nie narzekam na Audike. Pod znanym marketem zamknąłem drzwi z pilota, zobaczyłem że nie są zatrzaśnięte, otworzyłem, zamknąłem i poszedłem robić zakupy. Gdy wróciłem drzwi już się nie otworzyły. Wszystko inne działa normalnie. Mechanizm słychać że chodzi w momencie naciskania na pilot (czy to otwieranie czy zamykanie), ciągnąc za klamkę od środka ten pałąk tak jak w innych wszystkich drzwiach powinien pójść do góry aby odblokować drzwi. Jednak w nich widać w momencie ciągnięcia za klamkę od środka że idzie w górę po czym się cofa w dół. Chyba już wszystkie metody możliwe wykorzystałem, próbowałem na milion sposobów. Co jakiś czas załącza się alarm, tak ooo po prostu.
Jakieś porady? Możliwe jest że alarm blokuje otwarcie drzwi?
Próbowałem jeszcze z drugimi drzwiami i zaś odwaliłem akcje w drugą stronę... NIe zamykają się teraz...

[ Dodano: 2019-09-06, 11:57 ]
[UPDATE] Drzwi udało mi się otworzyć normalnie, i nadal zachowują się jakby nic się nie stało. Rygiel delikatnie się wysuwa. Przy uzbrojonym alarmie miga dioda. Wszystko wygląda tak samo jak zawsze. No jakby nic się nie stało. Wczoraj przy próbie z drzwiami pasażera i kombinacjach wcisnąłem rygiel. I do dołu idzie prawidłowo, niestety drzwi pasażera otworzyć można tylko od wew gdyż rygiel nie chce iść prawidłowo do góry tak aby odblokować drzwi, jakieś pomysły?

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga