Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Moduł zamka drzwi

Elektryka
ikar431
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2021, 11:34
Imię: Andrzej
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: FWD
Skrzynia: Manual
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Lwówek Śląski

Re: Moduł zamka drzwi

Post autor: ikar431 » 24 wrz 2021, 23:13

Ja dorzucę swoje trzy grosze do tematu. Jak już się wyciągnie zamek i rozbierze, to warto przelutować piny przy wejściu do płytki. U mnie 4 z 9 pinowego gniazda miały pęknięte luty. Efektem tego był brak możliwości zsynchronizowania pilota po wymianie baterii. Zamek nie zamykał z kluczyka wszystkich drzwi, tylko mechanicznie zamykał drzwi kierowcy.

Sszwagier
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 17
Rejestracja: 08 wrz 2015, 19:24
Lokalizacja: Lublin

Re:

Post autor: Sszwagier » 25 lip 2023, 17:10

Raszowski pisze:
04 mar 2019, 01:56
Ja dodam od siebie że po kilku godzinach z miernikiem znalazłem przyczynę świrowania przednich drzwi, a mianowicie braku reakcji na fis`ie, lampek pod nogami etc...

Od strony pasażera na wysokości łączenia się plastików na progu leci wiązka, są tam łączniki zaciskane które z czasem skorodowały, u mnie to było przyczyną awarii.

Przewody od mikrostyku
drzwi kierowcy - 3x zielono żółty
drzwi pasażera -3x czerwono szary

należało je obrać z izolacji, skręcić, zaizolować i wszystko śmiga jak trzeba.

Przy okazji chciałem zapytać jak poradzić sobie z zatrzasniętymi drzwiamy z tylu ?
Nie zapiąłem wtyczki i po zamknięciu nie ma możliwości otwarcia od zewnatrz jak i od wewnatrz.
Pozdrawiam

p.s. W drzwiach tylnych lewych mialem przerwane przewoduy zasilanbia, chyba brazowy i czerwony.
Dzięki Twoim informacjom doszedłem do ładu z przednimi zamkami. Dwa łączenia nie istniały. Mam 75% sukcesu.

Orientuje się ktoś jakie kolory i gdzie się znajdują takie łączenia/zgrzewy do tylnych prawych drzwi?

Wymieniłem również mikrostyk ale niestety przy otwartych drzwiach i włączonym zapłonie brak informacji na fis, za to mruga oświetlenie wnętrza i jest pykanie z modułu komfort.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga