Audi A6 Klub Polska Strona Główna

PRZYPOMNIJ HASLO

Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat na forum a6, skorzystaj ze standardowej lub poniższej, dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

Warsztat samochodowy Usuwanie filtrów DPF i układów AdBlue SCR WRC części samochodowe OC/AC OC/AC Sklep online samochodowych Led Toyota Avensis warsztat Gdańsk Tarcze, hamulce forum audi a6
Skrzynie
biegów
Usuwanie
DPF i AdBlue
Pompy paliwa
Przepustnice
SklepOpon.com
opony i felgi
Kup OC/AC
MOTONET
Części online
Sklepledowy.pl
AZet Auto Serwis
Układ hamulcowy Sprawdzenie VIN

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
Spalanie audi a6 c7 2012 2.0 TFSI
Autor Wiadomość
raxonyo 

Model: A6 C7
Nadwozie: Limuzyna
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 2.0 TFSI 252KM
Napęd: Quattro
Rok: 2017
Skrzynia: S-tronik
Kod silnika: CYPA
Imię: Adam
Wysłany: 2017-12-04, 10:03   

Witam mam ten silnik przejechane jakieś 12 tys kilometrów głównie miasto i spalanie około 13 litrów. Wydaje się to normalne spalanie patrząc na gabaryty auta.
nilson9@wp.pl napisał/a:
Ja tylko moge powiedzieć ze ze skrzynia stronic ma strasznie dziurę na start
Ty mu depniesz i czekasz chwile dzwoniłem i mówił ze narazie skrzynia sie przyucza trochę mnie to martwi

Też to zauważyłem i jest to wkurzające, raczej nic się nie zmieni po przyuczeniu skrzyni. Jak chcę szybko wyjechać to wrzucam na 'S' wydaje się że wtedy reakcja jest lepsza.
DariuszKR napisał/a:
Witam lada dzień będe posiadaczem takiego silniczka czy ktoś orientuje sie jaki jest koszt wymiany filtrow z olejami ? oraz ile mozna bezpiecznie podniesc moc

Koszt wymiany filtra oleju i sam olej to 770 PLN w serwisie Audi (robiłem jakiś miesiąc temu dodatkową wymianę bo nie chce jeździć 20 tys na jednym oleju). Jeżeli chodzi o podniesienie mocy to zobacz Pachura Moto Center oficjalny przedstawiciel ABT, gwarancji producenta nie utrzymasz ale jak z nimi rozmawiałem to twierdzą że ich Box da 330 KM i 440 Nm (cena kosmiczna za tego boxa).

Pozdrawiam

Dealer Audi A6 

Model: RS6 C5/C6
Zasilanie: Benzyna
Silnik: 4.0 560KM
Napęd: Quattro
Rok: 2004/2010
Skrzynia: Tiptronic
Odpowiedz do tematu