Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Pilna prośba o dorażną pomoc przy aucie Szczecin .

Tutaj poszukujemy zakładów, warsztatów, użytkowników, usług, itd. - tylko motoryzacyjne.
Łukasz1981
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 152
Rejestracja: 12 maja 2013, 22:23
Imię: Łukasz
Moje auto: A6 C5
Rocznik: 1999
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.4 165KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Tiptronic
Paliwo: Benzyna+LPG
Lokalizacja: Szczecin

Pilna prośba o dorażną pomoc przy aucie Szczecin .

Post autor: Łukasz1981 » 11 gru 2021, 10:00

Proszę Moderatorów o wyrozumiałość , że tutaj zamieszczam ten post . Jestem grubo w czarnej pupie jeżeli chodzi o uruchomienie auta.

Trzy tygodnie temu siadła mi pompa paliwa , ale auto normalnie odpalało na gazie awaryjnie . Tak się potoczył zbieg sytuacji, że dopiero teraz mogłem tę pompę wymienić . Auto od tamtego czasu nie było użytkowane.
Rozrusznik kręci , także prąd jeszcze jest w akumulatorze jest.

Zamontowałem nową pompę paliwa, ale coś się stało że, nie słychać jak pracuje , tak jakby do niej nie dochodziło napięcie.
Tamta stara , fakt, że byłą zepsuta, ale było słychać że "pojękuje"

Teraz nie chcę odpalić nawet awaryjnie na gazie, hmmm czujnik temperatury nie puszcza czy co , na dworze jest 0 stopni, lub na plusie .

Jeżeli ktoś jest ewentualnie mechanikiem, lub zna się też konkretnie na rzeczy,jest ze Szczecina ( mieszkam na Załomiu w Szczecinie), Goleniowa , czy z okolic, i mógłby mi podjechać i pomóc, to byłbym wdzięczny. Rzecz jasna rozliczymy się normalnie, jak Bozia przykazała.
Auto jest w automacie , także nie mam jak scholować do mechanika .
Ewentualnie gdyby ktoś mógłby mi poradzić telefonicznie, to przyjmę tę pomoc z wielką wdzięcznością -> Łukasz 669 052 824
Mam jakiś tam komputer do auta, ale jest zakopany w bagażniku , a bagażnik "zaspawał" się lodem.

pozdrawiam Łukasz

Dodano po 31 minutach 46 sekundach:

bezpiecznik od pompy nr. 28 sprawdzony, jest dobry

trochę to dziwne, ale niby tej pompy nie słychać, lecz pompa napompowała paliwo od wężyka wyjściowego na silnik, i dalej nic, ... no chyba że jest mocno zapowietrzona hmmmm.
Górno denko od pompy nie jest zakręcone, bo chciałem ją dobrze usłyszeć .

Dodano po 2 godzinach 56 minutach 22 sekundach:

bezpiecznik od pompy nr. 28 sprawdzony, jest dobry

trochę to dziwne, ale niby tej pompy nie słychać, lecz pompa napompowała paliwo od wężyka wyjściowego na silnik, i dalej nic, ... no chyba że jest mocno zapowietrzona hmmmm.
Górno denko od pompy nie jest zakręcone, bo chciałem ją dobrze usłyszeć .
[/quote]

Ok, auto odpaliło ... , najwidoczniej było zapowietrzone , lecz jest małe ale .....:

pękł mi ten karbowany przewód w środku pompy , który jest odpowiedzialny za powrót paliwa. Czu jeżeli jest pęknięty , to stanie się coś złego ?? Bo tak na upartego, to te paliwo i tak wleci do baku , tylko że wewnątrz baku nie popłynie tym przewodem , a wtryśnie bezpośrednio przy tym króćcu po drugiej jego stronie w baku .

podpowiecie coś w tym temacie ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwany/Poszukiwana”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga